יום ראשון, 22.05.2022 שעה 08:05

טירוני הגולף יוצאים לדרך: קיסריה קוראת לכם

במועדון הגולף החליטו לאפשר גם ל"תלמידים" להשתתף בטורניר אמיתי. בתחרות האחרונה זכה דורון בן ארי, אלברט מוריס הגיע במקום השני

|
טירוני הגולף יוצאים לדרך
טירוני הגולף יוצאים לדרך

טירוני הגולף יוצאים לתחרות. גולפאים המשתתפים בטורנירים הם בדרך כלל גולפאים ותיקים ומנוסים, אלא שלאחרונה החליטו במועדון הגולף קיסריה לאפשר גם ל"תלמידים", כאלו שרק החלו בתהליך של 'להיות גולפאי', להשתתף בטורניר אמיתי. 

לפני כחודש התקיימה התחרות הראשונה בין כל הגולפאים ה'ירוקים' ולאור ההצלחה וההתלהבות, הוחלט לקיים כבר עתה תחרות נוספת, גם הפעם בפורמט יחידים, אליה הוזמנו כל 'הטירונים' של המועדון, הלומדים בקורסים השונים. 

התחרות שהתקיימה בסוף השבוע במגרש הקטן (פאר 3), כללה כיבוד קל ובסיומה התקיים טקס חלוקת גביעים לזוכים: מקום ראשון: דורון בן ארי, מקום שני: אלברט מוריס, מקום שלישי: יעקב צוק.  

לא ניתן לעלות על מגרש גולף ללא ידע מוקדם. ה'ידע' נרכש במהלך קורס בסיסי, פרטי או בקבוצה, שאורכו נע בין 6 ל-12 מפגשים. כל מפגש אורך כשעה.

את הקורס מעניקים המדריכים המקצועיים של המועדון. לקראת הקורס אין צורך לרכוש ציוד. המועדון מעניק את סט המחבטים והכדורים. יש להגיע לשיעור בבגדים נוחים ובנעלי ספורט.

משטח הגולף בקיסריה (ONE)
משטח הגולף בקיסריה. אתם מגיעים?
 

במהלך הקורס יכול התלמיד להגיע בזמנו החופשי להתאמן בחבטות בכל שעה וללא הגבלת זמן. את מועדי השיעורים קובע התלמיד על פי לוח זמנים המתאים לו.

מועדון הגולף קיסריה מציע בימים אלה קורס גולף זוגי לצעירים (עד גיל 40) בעלות מיוחדת. הקורס הוא בן שישה מפגשים ועלותו 1,440 שקלים לזוג. משך הקורס כשלושה חודשים במהלכם, כאמור, ניתן להגיע ולהתאמן במגרש פאר 3 באופן חופשי.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב