יום שישי, 27.05.2022 שעה 14:40

עמירם זאנטקרן זכה בזהב באליפות הנטו של ישראל

גולף: 90 הגולפאים הטובים בארץ נפגשו ליום משפחתי ותחרותי בגעש. יו"ר האיגוד, בארי שקד: "יום חג לגולף הישראלי". גיא בן אמו זכה במדליית כסף

|
בארי שקד בפעולה (חגי ניזרי)
בארי שקד בפעולה (חגי ניזרי)

אליפות הנטו של ישראל בגולף נערכה היום (רביעי) בגעש, בהשתתפות 90 הגולפאים הטובים בארץ שהתחרו זה מול זה ללא הבדל וללא כל יתרון. עמירם זאנטקרן קיבל את מדליית הזהב, גיא בן אמו זכה בכסף ואברהם לוי בארד.

"זה היה יום חג לגולף הישראלי עם מזג אוויר פנטסטי", אמר יו"ר איגוד הגולף, בארי שקד שהסביר על הדירוג בתחרות הנטו: "באליפות הזאת לוקחים בחשבון את רמת המשחק של כל שחקן, עושים חישוב שלמעשה מוריד את היתרון של הגולפאים הטובים יותר ומשווה את רמת המשחק של כל גולפאי לרמת המשחק של היתר, כך שלכולם יש סיכוי זהה לנצח בתחרות".

"כיף פה", ציינה גילי פלג ממועדון געש המארח את התחרות. "זו אליפות שנערכת בכל שנה בגעש, שהוא מגרש נוח וקרוב לת"א עם תשע גומות. האווירה שיש פה ביתית ומיוחדת, והיא באה לפני הגולף". גארי בל, מנהלה המקצועי של התחרות הוסיף: "הייתה תחרות נהדרת".

העולים לגמר האליפות הגיעו לאחר שתי תחרויות מוקדמות שנערכו במועדוני הגולף געש וקיסריה, כאשר מכל מועדון העפילו למעשה 45 גולפאים, מקצוענים וחובבים כאחד, שחולקו לשלושה דרגים - ארד, כסף וזהב.

שקד: תחרות מדהימה, חגיגה לגולף

מאחר ואין פערים בין המתמודדים כאמור, משפחות רבות שיחקו זו מול זו על משטח הדשא. כך למשל מצא עצמו אבי דגן, סגן יו"ר איגוד הגולף, משחק מול נכדתו: "יש התייצבות יפה מאוד של חברים ובהחלט מה שיפה הוא מגוון הגילאים שמשחק פה, החל מדור העתיד ועד לאנשים יותר מבוגרים, כשהמטרה היא לשחק ולהנות". הנכדה, אופיר קורן, הוסיפה: "כיף לשחק עם סבא וכל המשפחה, זו חוויה".

גם משפחת רונן נהנתה מזמן איכות יחד. האב דני, האם מיכל וביתם אדווה חיכו לרגע הזה הרבה זמן. האב דני רונן אמר: "זהו יום מיוחד עבור כל הגולפאים וגם עבורנו כי אנחנו יכולים לבלות וליהנות ביחד". האם מיכל רונן שיבחה את דור העתיד של המשפחה: "זו גאווה שהבת שלי הולכת בעקבותנו, היא שחקנית נהדרת".

גילי פלג. מנהלת מועדון הגולף בגעש (חגי ניזרי)
גילי פלג. מנהלת מועדון הגולף בגעש (חגי ניזרי)
 

וכשהילדים גדלים, במהלך השנה ההורים בעיקר מעודדים ופחות משחקים. הפעם היו גם כאלה שהפסיקו לתמוך מהצד ועלו לשחק בעצמם. אברהם כהן, אביו של אסף שנחשב לאלוף ישראל בשש השנים האחרונות, היה אחד מהם: "באתי ליהנות. אסף טס לתחרויות באריזונה ובניו יורק, אז באתי להשתתף".

משפחת רונן. הגולף נשאר במשפחה (חגי ניזרי)
משפחת רונן. הגולף נשאר במשפחה (חגי ניזרי)
 

יש לציין, כי הגולף קיבל באחרונה תנופה אדירה לאור העובדה כי הוא יהיה חלק מהמשחקים האולימפיים החל מאולימפיאדת ריו דה ז'ניירו 2016.

אבי דגן, נכדתו אופיר ודנה לרנר (חגי ניזרי)
אבי דגן, נכדתו אופיר ודנה לרנר (חגי ניזרי)
 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב