יום ראשון, 28.11.2021 שעה 20:40

מקום 6 ו-8 למירון חרותי במשחי השליחים ב-ISL

ליגת השחייה ננעלה עם הישראלי שהתחרה בקבוצתו ניו יורק ברייקרס בשני משחים. ניקולס סנטוס בן ה-41 היה רחוק רק ב-8 מאיות משיא העולם ב-50 מטר פרפר

0 תגובות |
מירון חרותי (באדיבות איגוד השחייה)
מירון חרותי (באדיבות איגוד השחייה)

העונה הסדירה של ליגת השחייה הבינלאומית ה-ISL ננעלה הערב (ראשון) סופית עם התחרות האחרונה, בה השתתף גם השחיין הישראלי מירון חרותי עם קבוצתו ניו יורק ברייקרס.

חרותי שותף בשני משחי השליחים של הברייקרס, כאשר ב-4X100 מטר חופשי קבוצתו סיימה שישית והוא קבע 47.86 שניות כשחיין השלישי, ואילו ב-4X100 מטר מעורב מיקס הוא נעל עם סגנון החופשי בזמן של 48.10 שניות ובמקום השמיני.

רגע מיוחד במינו במפגש אירע כאשר ניקולס סנטוס הברזילאי בן ה-41 היה רחוק רק שמונה מאיות משיא העולם ב-50 מטר פרפר, בבריכות ל-25 מטר. השחיין מקבוצת איירון קבע 21.83 שניות, ניצח במשחה בפער ניכר והיה קרוב במיוחד לשיאו העולמי אותו קבע לפני שלוש שנים, עת היה בן 38.

בסיום, הברייקרס דורגו במקום הרביעי במפגש ומדורגים בתום העונה הסדירה במקום העשירי והאחרון בליגה. כעת, הם ממשיכים כעת אל תחרות ה-Play In, אליה מגיעות ארבע המדורגות אחרונות, מהן שתיים יצטרפו לשש המדורגות ראשונות בשלב הפלייאוף, שייערך בחודש נובמבר באיינדהובן.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30