יום שני, 08.08.2022 שעה 22:10

בדיחה: אימונה של גורבנקו נעצר בשל כניסת מנויים

צפו: עוד אירוע שלא מוסיף כבוד לספורט הישראלי. השחיינית האולימפית נאלצה להפסיק את האימון לאחר שמנויים שחו במסלול. מכון וינגייט: "טעות אנושית"

|
אנסטסיה גורבנקו (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה)
אנסטסיה גורבנקו (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה)

אירוע ביזארי התרחש היום (רביעי) במהלך אימון נבחרת ישראל בשחייה. המנויים בבריכת מכון וינגייט נכנסו לשחות במסלול בו שחתה השחיינית האולימפית, אנסטסיה גורבנקו, וגרמו לה לעצור את האימון, כפי שתיעד היום (רביעי) היועץ והמאמן של איגוד השחייה, דייב מארש, בחשבון האינסטגרם שלו.

האימון של גורבנקו ביחד עם מאמן השחייה האמריקאי נמשך כמה דקות כמה מעבר לזמן שסוכם מראש, משום שהוא רצה לעבוד עם השחיינית על הטכניקה שלה במסלול, אך המנויים לא המתינו ונכנסו לבריכה לשחות.

בסרטון שצילם מארש נראה אחד המנויים שוחה להנאתו במסלול של גורבנקו, בעוד שהיא מנסה לשחות ולהשלים את הבריכה, אך לא מצליחה “לעקוף” אותו במים, נאלצת לעצור - ואז חוזרת לאחור מבלי שהשלימה את הבריכה כולה. באיגוד השחייה הגיבו: “הובטח לנו שלא יקרה שנית ואנחנו מקווים שאכן כך יהיה”.

מנויים מפריעים לגורבנקו בוינגייט

ממכון וינגייט נמסר: “אימון הנבחרת נמשך מעבר למתוכנן ובטעות הוכנסו שחיינים אחרים לבריכה במסלולי הנבחרת. בעקבות האירוע חודדה ההנחיה לצוות הבריכות, שאין לעשות זאת. העניין הובהר ברוח טובה מול איגוד השחייה. אנחנו מודים לשחיינים על ההבנה שמדובר בטעות אנושית”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו