יום שני, 18.10.2021 שעה 01:28

הבריכה הישנה בווינגייט תחזור לפעילות בלי גג

משרד התרבות והספורט עדיין לא העביר תקציב לשיפוץ המתקן שיצא משימוש, במכון יכשירו אותו לקראת אליפות העולם בכדורמים עד גיל 20 שתתקיים בחודש הבא

0 תגובות |
פירוק הגג בוינגייט (אבי שי)
פירוק הגג בוינגייט (אבי שי)

הבריכה הישנה במכון וינגייט תחזור לשימוש בחודש הבא לקראת אליפות העולם בכדורמים עד גיל 20, כאשר המשחקים יתקיימו בה ללא גג ובאוויר הפתוח - זאת בעקבות הליקויים שהתגלו בתקרה המבנה, שהוסרה.

כזכור, לפני כשלושה חודשים הבריכה נסגרה לאחר שהתגלו ליקויים חדשים בגג. במכון וינגייט ביקשו תקציב מיוחד לשיפוץ הבלתי מתוכנן הזה, אך במשרד התרבות והספורט עדיין לא אישרו העברת תקציב נוסף לשיפוץ מקיף. החשש היה כי היא תצא משימוש, אבל במכון פועלים להחזיר אותה לפעילות למרות שאין לה גג.

פירוק הגג בוינגייט (אבי שי)פירוק הגג בוינגייט (אבי שי)

גג הבריכה הבעייתי כבר הוסר לאחר שהבריכה נסגרה - וכעת במכון וינגייט משפצים את המבנה ומכשירים אותה לקראת חזרה לפעילות, כאשר בחודש הבא תתקיים בה אליפות העולם בכדורמים עד גיל 20, בין התאריכים 10 עד 16 באוקטובר ובהשתתפות 16 מדינות, בהן יהיו בין היתר ספרד, איטליה, צרפת, רוסיה, הולנד, הונגריה, ברזיל, סרביה, ארגנטינה וגרמניה.

במקביל, עדיין לא הוחלט על מתווה השיפוץ המורחב שאמור להתבצע לאחר מכן בבריכה הישנה ולא ברור כמה זמן הבריכה תישאר ללא גג. יש לציין כי המקום צריך לעבור בעתיד שיפוץ רחב אבל המדינה טרם נענתה להעמיד לכך תקציב נוסף מעבר לתקציב שניתן למקום עבור השיפוצים בשנת המעבר.

פירוק הגג בוינגייט (אבי שי)פירוק הגג בוינגייט (אבי שי)

מכון וינגייט נמצא בשיפוצים נרחבים. אחרי החגים יחלו להקים מגרש כדורעף חופים וקיר טיפוס, כמו גם שיפוץ של מגרשי הטניס ואצטדיון האתלטיקה הישנים. במקביל, כבר עכשיו נעשה שיפוץ והקמה של מערכות כיבוי אש בבניינים השונים, עובדים על הנגשת מבנים, בניית מדרכות, שיפוץ תאי שירותים, וסלילת כבישים ושבילים בעלות של 12 מיליון שקל.

עונת הפוטבול נפתחה עם הדבר המטורף הזה
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי