יום שבת, 27.11.2021 שעה 10:01

מרשים: אמיר אסעד אלוף העולם בקיקבוקס

לוחם הקיקבוקס, אלוף העולם מ-2018, גבר על דימצ'וק האוקראיני וזכה בתואר בפעם השנייה בקריירה באליפות באיטליה. עוד שלוש מדליות למשלחת הישראלית

1 תגובות |
אמיר אסעד (התאחדות אילת)
אמיר אסעד (התאחדות אילת)

נבחרת ישראל בקיקבוקס סיימה שבוע מדהים באליפות העולם לבוגרים שנערכה בוונציה – איטליה עם הישגים מעולים. הנבחרת זכתה במדליית זהב, כסף ושתי מדליות ארד. גולת הכותרת של האליפות מבחינת משלחת ישראל, הם שני כרטיסים למשחקי העולם שייערכו בקיץ 2022 בברמינגהם אלבמה – ארה"ב.

אמיר אסעד (KL עד 69 ק"ג – מאמן מוחמד אסעד) אלוף העולם משנת 2018 זכה במדליית זהב  לאחר ניצחונות על ג'אני מארגנטינה, מוסייב מאייזרבג'אן, פיסו מהונגריה ובגמר ניצחון על דימצ'וק מאוקראינה.

אמיר אסעד זוכה באליפות העולם באיטליה (מערכת ONE)אמיר אסעד זוכה באליפות העולם באיטליה (מערכת ONE)

שיר כהן (עד 52 ק"ג K1 – מאמן אלכס דר) העפילה למשחקי העולם לאחר ניצחון מרשים על הספורטאית  האיטלקייה רוג'יו . בהמשך נוצחה שיר, אך כאמור זכתה בכרטיס הנכסף. אור משה (עד 75 ק"ג K1 – מאמן דרור וולוורד) זכה גם הוא בכרטיס לאחר ניצחונות על דה-סוזה מברזיל ורחלביץ' מביילרוס. בהמשך גבר על ויקסרטיס מליטא בחצי הגמר  ובגמר פגש את האוקראיני דובינה  הפסיד  וזכה במדליית כסף ובכרטיס למשחקי העולם.

גיא אלון (KL עד 57 ק"ג – מאמן רונן אדלשטיין) זכה במדליית ארד  לאחר ניצחונות על ליאפקיס מיוון וטורק מטורקיה. דניאלה שוטוב (LK עד 48 ק"ג – מאמן קיריל גריגורייב) זכתה במדליית ארד, למרות פציעה קשה בברך, לאחר ניצחון ברבע הגמר על פבלנקו מאוקראינה.

אריק קפלן, נשיא התאחדות אילת: "ענף הקיקבוקס מתפתח בצורה מרשימה ומוכיח שהוא ענף מוביל בישראל. אנו נרגשים וגאים בהישגים ובמדליות של הספורטאים וכמובן בהעפלתם של אור ושיר למשחקי העולם. הם מצטרפים למשלחת האיכותית של אילת למשחקי העולם 2022 בארה"ב".

האני סקס, יו"ר התאחדות הקיקבוקס: "הגענו מאוד מוכנים לתחרות. עם משלחת של 22 ספורטאים הגענו להישגים של שני ספורטאים במשחקי העולם, וארבע מדליות. הישג אדיר להתאחדות ולמאמן הנבחרת פיטר סקס".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30