יום שני, 24.01.2022 שעה 21:50

קורזיץ: לא מרגישה שאני חייבת לנצח בא. העולם

אלופת העולם בגלישת רוח חזרה לאחרונה לאימונים לקראת הניסיון להגן על התואר בפברואר והדליקה נר יחד עם הקלע, סרגיי ריכטר בוועד האולימפי

1 תגובות |
לי קורזיץ וסרגיי ריכטר בהדלקת הנרות (חגי ניזרי)
לי קורזיץ וסרגיי ריכטר בהדלקת הנרות (חגי ניזרי)

אלופת העולם בגלישת רוח, לי קורזיץ מתחילה לחזור לכושר לקראת אליפות העולם שתיערך בחודש פברואר הקרוב בברזיל בה תנסה להגן על התואר. היום (שלישי) לקחה קורזיץ חלק ביחד עם הקלע האולימפי, סרגיי ריכטר בהדלקת נרות שנערכה בוועד האולימפי בצוותא עם ילדים שהגיעו לבקר במוזיאון ה"חוויה האולימפית".

מאז האולימפיאדה עסקה קורזיץ בעיקר בהחלמה מהמחלה ממנה היא סובלת כשלאחרונה היא גם החלה לחזור לאימונים מסודרים. "כרגע אני עובדת עם בן פינקלשטיין (המאמן שליווה אותה ללונדון, א.ד.) ונעזרת מאוד בנוער של מכמורת. יש לנו מסגרת ממש טובה, ואנחנו מתאמנים כרגע בעיקר במועדון", סיפרה קורזיץ.

עבור קורזיץ, אליפות העולם בברזיל, שלא תיערך אגב באתר האולימפי של ריו 2016, תהיה התחרות הראשונה מאז אולימפיאדת לונדון בה סיימה במקום השישי. "אני לא נלחצת מאליפות העולם, כי אני לא באה בהרגשה שאני חייבת לנצח. אני מנסה להתאמן הכי טוב שאני יכולה, אני מנסה להנות מהאימונים כדי שאוכל להפיק מהם כמה שיותר תועלת. אם אצליח אהיה הכי מאושרת שיש, אם לא אז כנראה שעשיתי טעות. לא יצא לי לבקר באתר התחרות, אבל הברזילאים מגניבים, יש להם קצב".

קורזיץ: לא נלחצת מאליפות העולם

ריכטר שסיים באולימפיאדה במקום התשיעי ופיספס במעט העפלה לגמר, רשם לאחרונה הישג מזהיר כשזכה במדליית הכסף בטורניר המאסטרס בו מתחרים עשרת הקלעים הטובים בעולם. לאחרונה הוא חזר מתחרויות בליגה הגרמנית בקליעה שם הוא משתתף מזה מספר שנים. "האווירה שם פשוט משוגעת. אני לא מאמין שיכולים להיות דברים כאלה בענף שלי. האולמות שם מפוצצים, לוקחים לי כמה ימים להתרגל לאווירה הזו. פתאום אתה מגה סלב וזה נחמד, אבל מצד שני זה גם קצת חודר לפרטיות".

לי קורזיץ וסרגיי ריכטר (חגי ניזרי)
לי קורזיץ, סרגיי ריכטר והילדים בהדלקת הנרות (חגי ניזרי)
 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30