יום שבת, 21.05.2022 שעה 22:33

החרם נמשך: גם מתאגרף מעיראק לא נלחם בחזיזה

אגרוף תאילנדי: הישראלי שלא התחרה בשמינית גמר אליפות העולם לאחר שיריב מלוב לא עלה לקרב מולו, העפיל אוטומטית גם לחצי. נשיא אילת: "מגנים זאת"

|
דין חזיזה ומאמנו רועי הייזלר (באדיבות התאחדות אילת)
דין חזיזה ומאמנו רועי הייזלר (באדיבות התאחדות אילת)

יממה לאחר שמתאגרף מלוב לא עלה לקרב מול הישראלי דין חזיזה באליפות העולם באגרוף תאילנדי המתקיימת בבנגקוק, גם בשלב רבע הגמר הלוחם הישראלי לא זכה לעלות לזירה, לאחר שמתחרה עיראקי לא התייצב לקרב מולו. בשל כך, חזיזה העפיל אוטומטית גם לחצי הגמר. 

העיראקי עלי קינאנח, הו המתאגרף השני בתחרות שלא התייצב לקרב מול חזיזה במשקל עד 54 ק"ג. בחצי הגמר לעומת זאת, חזיזה צפוי להתחרות סוף סוף כאשר מולו צפוי להתייצב יריב תאילנדי.

אתם רואים נכון, רונאלדו וניימאר בזירה!

"אנו מגנים זאת בכל תוקף וקוראים למדינות ערב לאפשר לספורטאיהם להתחרות", הגיב לאירועים אריה קפלן, נשיא אילת, ההתאחדות הישראלית לספורט תחרותי לא אולימפי והוסיף: “אני מצר על כך שהפוליטיקה ממשיכה לנצח את הספורט. אין לי ספק כי ספורטאי ערב היו שמחים להתחרות מול הישראלים ורק בגלל הוראות מדיניות הם נאלצים להפסיד ובעצם להוריד לטמיון את כל האימונים והחלומות שלהם. אנו מגנים זאת בכל תוקף וקוראים למדינות ערב לאפשר לספורטאיהם להתחרות. ליבי עם הספורטאים הערבים ואני מחזק את ספורטאינו שימשיכו לייצג בכבוד את ישראל".

בנוסף לחזיזה, איתי גאיר בן ה-23 המתחרה במשקל של עד 67 ק"ג עלה לרבע הגמר וגם הוא צפוי לפגוש ביריב מתאילנד. אלופת העולם שלוש פעמים בעבר, נילי בלאק בת ה-24, ניצחה במוקדמות המשקל של עד 60 ק”ג מתחרה מאוסטרליה והיום (חמישי) היא תתחרה מול מתאגרפת מסלובקיה.

דין חזיזה (התאחדות אילת) דין חזיזה (התאחדות אילת)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב