יום ראשון, 28.11.2021 שעה 19:33

חליקה נעדר מהכינוס שדן במועמדותו, מינויו אושר

ביקורות באיגוד השחייה על היו"ר החדש שנעדר מהאסיפה הכללית שהתכנסה לדון במועמדותו. ההצבעה עברה חלק ומינויו, כמחליף של ח"כ סימון דוידסון, אושר

0 תגובות |
מיקי חליקה (אסי ממן)
מיקי חליקה (אסי ממן)

האסיפה הכללית של איגוד השחייה אישרה היום (חמישי) את המינוי של מיקי חליקה ליו”ר האיגוד הקבוע. כזכור, חליקה מונה ליו”ר הזמני על ידי ההנהלה בישיבתה לפני כחודש, לאחר עזיבתו של ח”כ סימון דוידסון לטובת שירותו בכנסת ישראל. כעת, לאחר אישור האסיפה כנדרש בחוק, המינוי הופך לקבוע עד סוף הקדנציה הנוכחית של ההנהלה ב-2024.

מיקי חליקה נעדר מהאסיפה הכללית וזכה לביקורת על כך מחבריה. היו”ר החדש חזר מחו”ל ונאלץ להישאר בבידוד בביתו, כאשר באיגוד הבהירו כי הוא התנצל על כך שלא יכל להגיע לכינוס הנוכחי והבטיח שייתן את ה”אני מאמין” שלו באסיפות הבאות. חליקה כמובן מוכר לאנשי איגוד השחייה ולאגודות שהשתתפו באסיפה, כאשר מדובר בהליך פורמלי בלבד לצורך כניסתו לתפקיד באופן רשמי. הנוכחות באסיפה הייתה דלה יחסית, אבל כמות המשתתפים הספיקה כדי לאשר את המינוי וההצבעה עברה חלק.

חליקה מסר לאחר אישור האסיפה: “אני מודה לאגודות השחייה על האמון שנתנו בי עם אישור המינוי. מבחינתי, אני כבר עובד במלוא המרץ לטובת השחייה הישראלית ואמשיך לעשות זאת ביתר שאת. בהזדמנות זו אאחל הצלחה לשחייניות ולשחיינים אשר מרביתם פותחים השבוע את עונת התחרויות בארץ, וכן לשחיינים אשר יתחרו בסוף השבוע בגביע העולם בברלין ולנבחרת ה-U17 שתתחרה בגביע קומן בקפריסין”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30