לטקס הסיום:

צוברי מועמד לאימון נבחרת גלישת הרוח לגברים

אחרי עזיבת שטיינברג, אחד הספורטאים האולימפיים הגדולים של ישראל עשוי להפוך למאמן, אך כרגע הוא בחו"ל ולא הודיע על פרישה. לאחרונה לא פסל שיאמן

0 תגובות |
שחר צוברי (חגי מיכאלי)
שחר צוברי (חגי מיכאלי)

האם אחד מהספורטאים האולימפיים הגדולים בישראל יהפוך למאמן? שחר צוברי מועמד למשרת מאמן את נבחרת גלישת הרוח לגברים, לאחר עזיבתו של גור שטיינברג בשבוע שעבר. יחד עם זאת, יש לציין כי גולש הרוח נמצא בחופשה בחו”ל והוא גם לא הודיע על פרישה, כך שלא ברורה מידת ההיתכנות של המהלך בשלב זה. 

צוברי, שעדיין נחשב לספורטאי פעיל, מסומן על ידי האיגוד כמועמד לאמן את נבחרת ישראל לגברים בגלישת רוח. כזכור, באליפות העולם האחרונה בדגם הפויל החדש, שנערכה בחודש שעבר, הוא הוביל את נבחרת העתודה כמאמן ואף שימש כראש המשלחת שיצאה לשווייץ מטעם האיגוד, שם רוכשים לו כבוד רב.

שחר צוברי (שחר גרוס)שחר צוברי (שחר גרוס)

שמו של גולש הרוח בן ה-35, שזכה במדליית הארד האולימפית בבייג’ין 2008, הוזכר כמי שעשוי לקבל פנייה מהאיגוד לאימון נבחרת הבוגרים. עד לא מזמן הוא התאמן בנבחרת תחת גור שטיינברג, המאמן הוותיק שהודיע על עזיבה בשבוע שעבר, וייתכן שיירש את מקומו.

לאחרונה צוברי התייחס בראיון ל-ONE לאפשרות שיעבור לאמן ואמר: “אימון זו גם אופציה. יש בזה משהו מספק להעביר את הידע שלי הלאה, ויש לי הרבה מה להעביר, אבל אני חושב שלאמן זו לא משבצת שהיא כל כך נכונה בשבילי. לדעתי אני אוכל להשפיע יותר על ספורטאים אם אהיה דווקא בתפקיד שהוא יותר ניהולי”.

שחר צוברי (שחר גרוס)שחר צוברי (שחר גרוס)

באיגוד רוכשים לשחר צוברי כבוד רב וכמובן שהאפשרות פתוחה בפניו מבחינת ראשי הענף. אלא שצוברי שוהה כעת בחופשה פרטית בחו”ל, הוא לא הודיע על פרישה מקריירה ספורטיבית ולאור הדברים שאמר לאחרונה עדיין קיים ספק באשר לכך שיסכים לקחת את הנבחרת הזו תחת אחריותו.

בכל אופן, באיגוד השייט מתכננים לבנות על סגל מאמנים ישראלי לקמפיין של אולימפיאדת פאריס 2024, שצפוי לכלול את גידי קליגר כמאמן הנבחרות המעורבות בשייט מפרשיות 470 ואת גל פרידמן שעשוי לאמן את נבחרת הנשים בגלישת רוח. אם צוברי יחבור אליהם, למעשה לראשונה שני המדליסטים האולימפיים היחידים באיגוד השייט יהיו אלה שיובילו את הצוותים המקצועיים וינהלו את עבודת נבחרות גלישת הרוח.

שחר צוברי (שחר גרוס)שחר צוברי (שחר גרוס)
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי