לטקס הסיום:

נבחרת רכיבת הסוסים תיאלץ להסתדר ללא בלומן

הרוכב הבכיר לא ייקח חלק במשחקים האולימפיים בטוקיו מכיוון וסוסו הבכיר פצוע והסוסה החלופית לא נרשמה בזמן. בענף בוחנים רוכבים שישלימו את הנבחרת

0 תגובות |
דניאל בלומן (רויטרס)
דניאל בלומן (רויטרס)

נבחרת רכיבת הסוסים מאבדת את אחד מבכירי הרוכבים שלה לפני אולימפיאדת טוקיו. דניאל בלומן קיבל היום (חמישי) הודעה כי הוא לא יוכל להשתתף במשחקים האולימפיים וכעת בענף בוחנים רוכבים אחרים שישלימו את הנבחרת.

ישראל צריכה לשלוח ארבעה רוכבים לאולימפיאדת טוקיו כדי שתוכל להשתתף בענף קפיצות הראווה, ויש לה אומנם סגל רחב לבחור מתוכו את הנציגים האולימפיים, אלא שאחד מבכירי הרוכבים לא יוכל להיות במשלחת.

דניאל בלומן (סטפאנו גרוסו LGCT)דניאל בלומן (סטפאנו גרוסו LGCT)

הסוס הבכיר של בלומן פצוע והסוסה החלופית לא נרשמה בזמן. הוא ערער להתאחדות הרכיבה הבינלאומית, אך בקשתו לא התקבלה. בעקבות זאת, בהתאחדות הרכיבה הישראלית דחו את פרסום הסגל הסופי למשחקים האולימפיים, שהיה אמור להתפרסם היום, והגיבו: “בלומן לא יהיה בטוקיו. כעת נתמקד במי שכן ייסע”.

בלומן היה אחד מהרוכבים שהביאו לישראל את הכרטיס למשחקים האולימפיים. הוא נחשב לרוכב בכיר ומנוסה, ואף היה כמובן בין הרוכבים המובילים להיכנס למשלחת האולימפית, אך בסופו של דבר בגלל שאין לו אישור להתחרות עם הסוסה שלו הוא ייאלץ לעודד את הנבחרת מרחוק.

דניאל בלומן (נעם מורנו)דניאל בלומן (נעם מורנו)
וזה אלוף העולם בשבירת חלונות של מכוניות

בואו להרוויח ממרוצי סוסים

אסור לפספס
נגןאלי דסה פותח טיקטוק ומפגיז על ההתחלה
אלי דסה פותח טיקטוק ומפגיז על ההתחלה
נגןמזהים את הפוטנציאל? ליאו מסי בגיל 8
מזהים את הפוטנציאל? ליאו מסי בגיל 8
נגןהבחור שהתפרסם בזכות אכילה בזמן רכבת הרים
הבחור שהתפרסם בזכות אכילה בזמן רכבת הרים
נגןמאור,מירן ואלחמיסטר מרימים לעדן בן זקן
מאור,מירן ואלחמיסטר מרימים לעדן בן זקן