יום ראשון, 26.06.2022 שעה 19:51

צפו: הנהגת שלא הצליחה לתדלק קרעה את הרשת

זוג אשר ישב ברכבו בתחנת דלק לא האמין למראה עיניו והחל לצלם: נדרשו לנהגת 4 ניסיונות להבין כיצד לעמוד נכון לצד המשאבה. ואיך לבסוף היא הצליחה?

|
אילוסטרציה (Joanna Nix-Walkup on Unsplash)
אילוסטרציה (Joanna Nix-Walkup on Unsplash)

במהלך השנים האחרונות ראינו לא מעט סיפורים הזויים במדור האזור המוטורי: נהגים שנוסעים נגד התנועה, נוסעים שעולים על גג הרכב במהלך נסיעה של 100 קמ”ש, סוחרי סמים שמגדלים מריחואנה במשאיות והרשימה עוד ארוכה.

הסיפור שלפנינו הוא אמנם לא הזוי באותה רמה, ו-ודאי שגם אינו פלילי, אבל כשמשהו ויראלי מתרחש על הכביש, או לצורך העניין בתחנת דלק שבסמוך לכביש, זה יהיה פשוט “פשע” לא להעביר את זה הלאה.

נתחיל מהתחלה: זוג אשר ישב ברכבו, קלט נהגת שמנסה לתדלק בצד הלא נכון של הרכב, ופשוט החל לתעד בווידאו את אותה נהגת. אותו זוג היה בהלם מוחלט כבר בניסיון הראשון כשהנהגת הבחינה שמיכל הדלק הוא לא בצד הנוסע שליד הנהג, ובכל זאת לקח לה זמן להגיב.

כשאותה נהגת החליטה לעשות מעשה ולהזיז את רכבה לטובת התדלוק המיוחל, היא ביצעה מעין פרסה באותה תחנה למשאבה אחרת, מה שהוביל לכך ששוב היא היתה בצד הנוסע ולא בצד שלה בכל הקשור למיקום מיכל הדלק.

חשוב לציין בנקודה זו שלאורך כל התהליך, היה טקס שחזר על עצמו שוב ושוב, כאשר הנהגת יוצאת מהרכב, מגיעה לצד הנוסע, רואה שאין שם פתח, מסתכלת על המשאבה, מסתכלת על הרכב, עושה זאת שוב, ואז נכנסת לרכב ומנסה לתקן את מיקומו ללא הצלחה.

הזוג שצילם את האירוע המשעשע, היה בטוח שבפעם השלישית הנהגת הבינה סופסוף כיצד היא צריכה להתמקם כדי לתדלק, אך גם בפעם זאת בוצעה אותה פניית פרסה למשאבה הלא נכונה (בכל הקשור למיקום מכסה הדלק).

לאחר הפעם השלישית הגבר מהזוג המדובר החליט לעשות מעשה, וביקש מבת זוגו לצאת אל אותה נהגת ולהסביר לה כיצד עליה לעמוד נכון כדי לתדלק. בת זוגו חזרה לרכב לאחר ההסבר, וספק רב אם באותה נקודה הם באמת האמינו שזה יעזור.

לא פשוט הסיפור הזה (andrenikon45)לא פשוט הסיפור הזה (andrenikon45)

הווידאו מסתיים בניסיון הרביעי כאשר הנהגת סופסוף עומדת לצד המשאבה עם מיכל הדלק בצד הנכון. הזוג ההמום החל להריע כאילו מסי כבש בתוספת הזמן, והגבר הגדיל לעשות כאשר יצא מרכבו כדי להגיד לה “מזל טוב”.

לצערנו הרב, הווידאו מסתיים עוד לפני שהנהגת הצליחה לתדלק בפועל, כך שנוכל רק לקוות שהפעם היא סופסוף הצליחה במשימתה. תסכימו ששלושה ניסיונות אשר נמשכו יותר מארבע דקות הם פשוט יותר מדי, ומי יודע כמה ניסיונות נוספים היו נדרשים במידה והזוג המתעד לא היה שם...

לא נוכל לסיים את הדברים בלי לתת לכם, הנהגים, טיפ בכל הקשור למיקום מיכל הדלק ברכבכם. אם תסתכלו היטב על לוח המחוונים תראו ציור קטן של משאבה עם משולש בצידה. המשולש מסמן היכן נמצא מיכל הדלק. בהצלחה!

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו