יום שני, 17.01.2022 שעה 10:04

מהו הפריט "המכוער" שנוסף לטנדר של טסלה?

באתר חדשות הרכב הפופולארי CARBUZZ לא ממש אהבו את התוספת האחרונה של ה-Cybertruck. אילון מאסק לא התכחש לציוצי הביקורות: "אין לזה פיתרון פשוט"

0 תגובות |
זה האבטיפוס המקורי לפני התוספת הבעייתית (אינסטגרם)
זה האבטיפוס המקורי לפני התוספת הבעייתית (אינסטגרם)

רק לפני מספר ימים דיווחנו לכם על קצב המכירות הפנטסטי של “הבית הנייד” אשר מתקפל לתוך תא המטען של ה-Cybertruck של טסלה – יצירת פאר הנדסית אשר קרויה CyberLandr.

מעבר לכך שזה פשוט מדהים שבית אשר כולל מיטה, מטבח, שירותים ומקלחת מתקפל לתוך חלל כל כך קטן, מסתבר גם שעד כה נמכרו כבר 2000 יחידות בכ-50 אלף דולר כל אחת, או במילים אחרת מחזור של לא פחות ממאה ממיליון דולר.

כזכור, מדובר בהישג כפול עבור יצרנית ה-CyberLandr, שכן לא רק שמדובר במחזור יוצא דופן למוצר שטרם קיים בשוק, אלא גם שהטנדר של טסלה יהיה מוכן, במקרה הטוב, רק מתישהו בשנת 2022 (תאריך ההשקה נדחה כבר מספר פעמים מסיבות שונות).

היום כבר אנו יכולים לדווח על התפתחות נוספת בגזרת הטנדר המדובר שכן סרטון בעמוד ה-Youtube של Chile Al100 חושף מגב שמשות ארוך אשר צמוד לצד השמאלי של השמשה הקדמית של רכב, במה שמוגדר ע”י אתר הרכבים הפופולארי CARBUZZ “כדבר המכוער ביותר ב-Cybertruck” (אם אין לכם כוח לצפות בווידאו, ראו את התמונה בתחתית הכתבה).

חשוב לציין כי מגב השמשות המדובר הוא לא פחות ממפתיע וזאת עקב שלוש סיבות: ראשית, בצילומי האבטיפוס כלל לא הוצג מגב, מה גם שטסלה רשמה פטנט על ניקוי שמשות בלייזר ללא מגבים – גם על כך דיווחנו בעבר.

שנית, לא ברור מדוע במצב הסטטי של המגב הוא ניצב דווקא בצורה אנכית ומעט וולגרית, ובנוסף, ובהמשך הישיר לסיבה האחרונה, לא מתאים לטסלה להשאיר משהו עיצובי שאיננו מהודק עד הסוף, שכן העיצוב החללי של ה-Cybertruck מאפיין אותו לא פחות משאר התכונות שלו.

מבט נוסף על קטע הווידאו המדובר מגלה פרטים נוספים שלא היו קיימים באבטיפוס המקורי: ניתן לראות כי נוספו מראות צד וכי קיימים פנסים קדמיים קטנים בין שני פנסי הרכב הראשיים של הטנדר החשמלי.

אין מגבי שמשות ואין מראות. אב הטיפוס המקורי (האתר הרשמי)אין מגבי שמשות ואין מראות. אב הטיפוס המקורי (האתר הרשמי)

הבשורה הטובה עבור למעלה ממיליון רוכשים שכבר הזמינו את ה-Cybertruck הינה שדגם הייצור הסופי כנראה לא יכלול את העיצוב המוזר הזה של המגב הבודד (אלא אם כן אתם אוהבים את זה, אבל זו כבר כנראה בעיה אחרת...).

מייסד החברה ואחד מהאנשים העשירים בתבל אילון מאסק, לא יכול היה להתעלם מהביקורות ברשת ומהציוצים השונים בטוויטר ואמר כי “המגב זה מה שהכי מטריד אותו ושאין לכך פיתרון פשוט”. הוא היה שמח לראות אותו נעלם מתחת למכסה המנוע כשהוא לא בפעולה אך טוען כי מדובר בעניין מורכב.

בהתבטאות אחרת מאסק דאג להדגיש כי זה לא יהיה העיצוב הסופי, אך יהיה מעניין לראות אם קיים בכלל פיתרון למגב יחיד וכל כך גדול. אם אכן טכנולוגיית הלייזר תאפשר להיפרד ממנו, כנראה שתהיה זו אנחת רווחה אצל לא מעט לקוחות עתידיים. ימים יגידו.

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30