יום שישי, 22.10.2021 שעה 15:49

בוטאס ניצח בטורקיה, ורסטאפן עקף את המילטון

הפיני שמר על הפול פוזישן ואסף ניצחון ראשון העונה, ההולנדי שסיים שני חלף על פני הבריטי (5) בפסגת טבלת הנהגים. צ'קו פרס השלים את תמונת הפודיום

1 תגובות |
ולטרי בוטאס חוגג (רויטרס)
ולטרי בוטאס חוגג (רויטרס)

ולטרי בוטאס לא ינהג בעונת הפורמולה 1 הבאה עבור מרצדס, אך זה ממש לא מפריע לנהג הפיני לתת את כל מה שיש לו במרוציו האחרונים עבור הקבוצה הגרמנית. היום (ראשון) בואטס, שזינק מהפול פוזישן בגראנד פרי הטורקי, שמר על ההובלה עד לסיום המרוץ ואחרי 16 מרוצים, אסף ניצחון יוקרתי שהקנה לו לראשונה העונה את המקום על ראש הפודיום.

אחרי הפיני, עברו את הדגל המשובץ צמד הנהגים של רד בול, מקס ורסטאפן (2) וסרחיו פרס (3), בעוד לואיס המילטון שזינק מהמקום ה-11 בלבד, הצליח לטפס עד למקום ה-5 בסיום. בעקבות הדירוג הסופי במרוץ הטורקי, שנערך על מסלול רטוב בשל גשם ששטף את האספלט, ורסטאפן עקף את המילטון בדירוג הנהגים ונראה שהפעם הקרב בין השניים על תואר האליפות יימשך ממש עד לרגעים האחרונים של העונה, כשלפניהם עוד שמונה מרוצים. 

נכון לעכשיו להולנדי, שמחפש אליפות ראשונה בקריירה, 262.5 נקודות בעוד האלוף הנוכחי עם 256.5. בטבלת היצרנים לעומת זאת, מרצדס שמרה על פער הביטחון שלה עם 433.5 נקודות בראש הדירוג, בזמן שרד בול, שרוצה לסיים את שלטון היחיד של הגרמנים, ניצבת במקום השני עם 397.5 נקודות.

אצ'ה ילד הפלא הניגרי עם כישרון יוצא דופן
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי