יום שני, 18.10.2021 שעה 00:36

גיא ניב במקום ה-68 הכללי בוולטה אחרי 3 קטעים

הישראלי היה הראשון מישראל סטארט-אפ ניישן שסיים את הקטע שנערך היום, על פסגת הפיקון בלאנקו. איינהורן במקום ה-169, טראמה בראש הדירוג הכללי

0 תגובות |
גיא ניב (נועה ארנון)
גיא ניב (נועה ארנון)

הוולטה אספניה, אחד ממרוצי האופניים הגדולים בעולם, ערך היום (שני) את הקטע השלישי שלו, קטע בן 203 ק”מ שהסתיים בפסגת עליית “הפיקון בלאנקו”, אחת העליות הבולטות במרוץ – 7.6 ק”מ עם זוויות תלולות של עד ל-10%.

בסיום הקטע גיא ניב היה הראשון מחברי “ישראל סטארט אפ ניישן”, קבוצת האופניים של ישראל, שחצה את קו הסיום. ניב סיים במקום ה-67 הכללי ונמצא במקום ה-68 בסיום שלושה קטעים במרוץ. איתמר איינהורן, הישראלי השני שמשתתף, במקום ה-169.

גיא ניב (בטיני)גיא ניב (בטיני)

הקבוצה הייתה מעורבת פעם נוספת בהתרסקות, אבל ג’יימס פיקולי הקנדי שנפגע הצליח לסיים את הקטע. כזכור, אתמול הקבוצה איבדה את אלכס קטאפורד הקנדי ששבר את עצם הבריח כמה ק”מ לסיום. הוא סיים את הקטע, אך בדיקות העלו כי מדובר בשבר והוא נאלץ לפרוש.

רין טרמיי נמצא במקום הראשון בדירוג הכללי עם 09:25.44 שעות. במקום השני נמצא קני אליסונדה, מרחק 25 שניות ממנו, בעוד פרימוז רוגליץ’ במקום השלישי מרחק 30 דקות מהראשון.

הדירקטור האוסטרלי של הקבוצה, ז’אק דמפסטר, סיכם: ״גיא נראה היום מצוין. זה סימן מעודד מאד מבחינת הקבוצה, שיש לה על מי לסמוך כאן בעליות הקשות שעוד מחכות לנו״.

גיא ניב (בטיני)גיא ניב (בטיני)

ניב עצמו סיכם: “המטרה הראשונית שלנו הייתה להכניס את ג’יימס פיקולי לקבוצת הבריכה. ניסיתי לעזור לו בתחילת המרוץ להיות בבריחה, אבל לצערי לא הצלחנו לשים אותו שם.
פיספסנו הזדמנות טובה היום, כי רוכב מהבריחה הזו ניצח”.

“הקצב היה רגוע בדבוקה לאורך היום, ורק כשנכנסנו לעליות בסוף עלה הקצב. יחד עם הדירקטורים החלטנו שאלחץ בעלייה האחרונה, קצת לפתוח את הגוף ולראות איך אני מרגיש. לשמחתי הרגשתי טוב מאד, והייתי מהמובילים עד 4.5 ק”מ לסיום. לא רע, ובהחלט כיוון טוב. אני רעב ומחכה להזדמנויות שלי שיגיעו בהמשך המרוץ".

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי