יום שבת, 27.11.2021 שעה 03:51

"ספורטאי שרוצה להילחם בישראלים? הוא פחדן"

אחרי שנורין האלג'יראי אמר שהיה מצטרף לגדודי עז א-דין אל קסאם, פונטי השיב לו ותקף: "איפה נשמע דבר כזה? לא היה לו סיכוי של אחוז מול בוטבול"

2 תגובות |
פונטי לצד בוטבול וסמדג'ה (איגוד הג'ודו)
פונטי לצד בוטבול וסמדג'ה (איגוד הג'ודו)

“ספורטאי שרוצה להילחם עם אירגון טרור ולפגוע בישראלים? איפה נשמע דבר כזה?”, כך אמר היום (שלישי) ל-ONE יו”ר איגוד הג’ודו הישראלי, משה פונטי, בתגובה לדברי פתחי נורין האלג’יראי, שפרש מג’ודו ובחר לתקוף את ישראל.

כזכור, נורין בן ה-30 החרים את הקרב נגד טוהר בוטבול באולימפיאדת טוקיו, הורחק לעשר שנים על ידי איגוד הג’ודו העולמי ואחרי שערעורו לא התקבל, הוא פרש ואמר: “אני לא מתחרט על מה שעשיתי בטוקיו. להיפך, אני גאה בזה ובעונש שקיבלתי. אנצל כל רגע כדי לחשוף את הפרצוף האמיתי של ישראל ולהגן בכל דרך על העם הפלסטיני. אם הייתי בפלסטין, הייתי נלחם עם גדודי עז א-דין אל-קסאם”.

לא הביע חרטה, להיפך. נורין עם דגל פלסטין (צילום מסך)לא הביע חרטה, להיפך. נורין עם דגל פלסטין (צילום מסך)

היום, כאמור, הגיעה התגובה הישראלית ופונטי השיב לנורין: “הכל מסתכם בזה שלא היה לו סיכוי של אחוז אחד לנצח את טוהר בוטבול. אם היה לו סיכוי, הוא היה עולה מולו, מנצח והיה הופך לגיבור שניצח ישראלי, אבל הוא פשוט פחדן. וזה אחד שרוצה להילחם בשדה הקרב? לא מספיק שהרחיקו אותו מכל פעילות, הוא גם אומר שלא היה לוחץ ידיים לספורטאי ישראלי ולא היה מכבד את היריב שעמד מולו, ולכן בעיני הוא קודם כל פחדן”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30