יום שבת, 27.11.2021 שעה 04:19

גם תמנע נלסון לוי ורז הרשקו ישתתפו באלופות

השתיים הלכו בעקבות גפן פרימו וחתמו במועדון צרפתי אחר, ESBM. נלסון לוי: "שמחה, יש בזה משהו מיוחד". הרשקו: "כיף לראות שעבודה קשה משתלמת"

0 תגובות |
תחרות יוקרתית. נלסון לוי (רויטרס)
תחרות יוקרתית. נלסון לוי (רויטרס)

בשבוע שעבר חתמה גפן פרימו במועדון הצרפתי, שמפיני, איתו היא תתחרה בליגת האלופות בג’ודו, והיום (חמישי) עוד שתיים ממדליסטיות הארד האולימפי - תמנע נלסון לוי ורז הרשקו - הצטרפו למועדון צרפתי שישתתף בתחרות היוקרתית. 

השתיים חתמו באלופת צרפת לקבוצות נשים 2021, מועדון הג’ודו ESBM, וישתתפו בתחרות שתיערך ב-11 בדצמבר בפאריס. במועדון מתחרות שתיים מהשותפות לזכייה במדליית הזהב האולימפית של צרפת: מרגו פינו ולמדין מלונגה.

"זו בשורה נהדרת, גם מהבחינה הספורטיבית והמקצועית - להתחרות באותה קבוצה עם ספורטאיות מעולות ובמועדון מהטופ העולמי, וגם מהפן החווייתי, יש בהשתתפות בתחרות כזו משהו אחר", אמרה תמנע נלסון לוי, "אני שמחה עוד יותר שנהיה שלוש ישראליות בתחרות הזו. יש בזה משהו מאוד מיוחד ושונה, וזו הזדמנות נהדרת לחוות תחרות ברמה גבוהה”.

רז הרשקו הוסיפה: “כיף לראות שעבודה קשה משתלמת, כיף לראות שהדרך של השקעה, מאמצים והתמדה נושאת פירות, וכיף שאנחנו טסות שלושתינו להיות באירוע כל כך איכותי. אני חושבת שעצם זה שאנחנו חותמות במועדון צרפתי וצרפת היא זוכת הזהב האולימפי, זה משהו שיש בו אמירה”.

"יש אמירה בזה שאנחנו חותמות במועדון צרפתי וצרפת היא זוכת הזהב האולימפי". רז הרשקו (רויטרס)"יש אמירה בזה שאנחנו חותמות במועדון צרפתי וצרפת היא זוכת הזהב האולימפי". רז הרשקו (רויטרס)

מאמן נבחרת ישראל, שני הרשקו, אמר: “אני חש גאווה עצומה. שלוש ספורטאיות ישראליות יתחרו וייצגו שניים מהמועדונים החזקים העולם בליגת האלופות. אין עדות טובה מזו עד כמה מעריכים את האיכויות והיכולות של ספורטאיות נבחרת הנשים בג’ודו, ומבחינתי חשוב מאוד שהספורטאיות יתנסו בתחרות כל כך מיוחדת ויוקרתית, זה בדיוק הזמן והמקום לכך. אני מאחל לקבוצה של גפן ולקבוצה של תמנע ורז להגיע לקרב הגמר”.

יו”ר איגוד הג’ודו, משה פונטי, ציין: “אני שמח מאוד עבור רז ותמנע, ספורטאיות מעולות שיזכו להיות על אחת הבמות היוקרתיות ביותר בג’ודו. העבודה הקשה של שני הרשקו, הצוות שלו ושל הבנות, מקבלת הכרה גם ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר ואנחנו יכולים לשמוח ולהתגאות על כך”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30