יום שני, 17.01.2022 שעה 08:19

ששון: כבוד להיות חלק בעשייה המדהימה של שלוה

במהלך ערב הגאלה של עמותת שלוה, המדליסט האולימפי העניק חגורה חדשה לאליסה בת ה-9 שנולדה עם הפרעה גנטית רב-מערכתית נדירה: "אני סוגר מעגל"

0 תגובות |
אורי ששון במהלך אירוע גאלה של ארגון שלוה (רן זרנגר)
אורי ששון במהלך אירוע גאלה של ארגון שלוה (רן זרנגר)

לאחר ששנה שעברה לא התקיים אירוע עקב הקורונה, אתמול (ראשון) התקיים שוב אירוע הגאלה השנתי של עמותת שלוה עם 750 אורחים ועוד מעל ל-1,000 משתתפים וירטואלית, אשרה הגיעו לתמוך בארגון שמטפל באלפי ילדים עם מוגבלויות. אחד מרגעי השיא של הערב נרשמו אמש כאשר המדליסט האולימפי אורי ששון, פגש את אליסה בת ה-9 שנולדה עם הפרעה גנטית רב-מערכתית נדירה בשם Prader Willi Syndrome, המאופיינת בטונוס שרירים מופחת.

אליסיה, למרות הסיכויים הנמוכים, היא כוכבת ג'ודו עולה. היא משתתפת בתכנית ג'ודו שיקומי לילדים עם מוגבלות במרכז שלוה בה משתמשים באומנויות לחימה ככלי לפיתוח מיומנויות מוטוריות והתנהגותיות. תכנית הג'ודו של שלוה הוקמה על ידי המדליסט האולימפי הג'ודוקא אורי ששון והיא אחת ממספר תכניות הכושר והפנאי השיקומי של הארגון המיטיבה עם מאות ילדים ומבוגרים עם מוגבלות מדי שבוע.

אורי ששון במהלך אירוע גאלה של ארגון שלוה (רן זרנגר)אורי ששון במהלך אירוע גאלה של ארגון שלוה (רן זרנגר)

"היום אני סוגר מעגל", אמר אורי ששון לאולם העמוס ב-750 תומכי שלוה כשהעניק לאליסה את חגורת הג'ודו החדשה שלה. "זה אחד מאותם רגעים שמזכירים למה אני עושה את מה שאני עושה; איך הג'ודו בנה אותי ואיך הוא בונה אותם ואיזה כבוד זה להיות חלק מהעשייה המדהימה של ארגון שלוה". אמה של אליסיה שהצטרפה אליה לבמה לטקס הייתה המומה מהתרגשות. "בכל מקום שבו אליסיה הולכת, פראדר ווילי נכנס ראשון בדלת; אבל בשלוה, אליסה היא זו שנכנסת בדלת. הם רואים אותה בעבור מי שהיא ועל כל מה שהיא יכולה להיות". אמרה איבגניה, אמה של אליסה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30