יום רביעי, 19.01.2022 שעה 19:04

פטור מנוכחות מדריך למכוני הכושר עד 100 איש

בשורה לחדרי הכושר: וועדת התרבות והספורט, בראשות ח"כ שרן השכל, אישרה כי מכון כושר שבזמן נתון יהיו בו פחות מ-100 אנשים יהיה פטור מחובת מדריך

1 תגובות |
חדר כושר (רויטרס)
חדר כושר (רויטרס)

ועדת החינוך, התרבות והספורט אישרה הערב (שלישי) כי מכון כושר שבזמן נתון מתאמנים בו פחות מ-100 אנשים יהיה פטור מנוכחות מדריך כושר באותו הזמן.

יו"ר הוועדה, ח"כ שרן השכל אמרה: "הפטור שאושר היום יוזיל את ההוצאות הקבועות של מכוני כושר באופן משמעותי, תוך שמירה על הסטנדרט הבטיחותי. "הפטור שאושר היום יוזיל את ההוצאות הקבועות של מכוני כושר באופן משמעותי, תוך שמירה על הסטנדרט הבטיחותי".

ועדת החינוך, התרבות והספורט בראשות ח"כ שרן השכל, אישרה את תקנות מכוני כושר (פטור מנוכחות מדריך). על פי התיקון, מכון כושר שמספר המתאמנים בו בזמן נתון אינו עולה על 100 אנשים יהיה פטור מנוכחות מדריך באותו הזמן, ובלבד שבזמן זה יהיה נוכח בחדר הכושר אדם שעבר קורס עזרה ראשונה ובעל תעודה בתוקף.

חדר כושר (רויטרס)חדר כושר (רויטרס)

על מכון הכושר להציג במיקום בולט שילוט המציין כי עד 100 מתאמנים בזמן נתון, אין חובה לנוכחות מדריך עבור מתאמנים מעל גיל 18. מכון כושר הפועל בשטח מכון וינגייט פטור מנוכחות מדריך בשעות בהן הוא משמש לאימון ספורטאי הישגי ובלבד שהאימון מתבצע בליווי בעל תעודת הסמכה, וכך גם לגבי מכון כושר המשמש לאימון ספורטאים החברים במועדון ספורט או באיגוד ספורט בלבד.

הפטור אושר לתקופה של שנה וחצי בלבד – בין היתר, כהקלה על מכוני הכושר על רקע משבר הקורונה. בדיון בוועדה צוין כי ככל שמשרד התרבות והספורט מבקש לשנות את הרגולציה באופן קבוע - דרך המלך היא באמצעות גיבוש תזכיר לתיקון חוק מכוני הכושר.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30