יום שישי, 01.07.2022 שעה 08:16

הצעד הבא של לינוי אשרם: תהפוך למאמנת

המתעמלת שהודיעה על פרישה צפויה לקבל את הצעת איגוד ההתעמלות לקחת על עצמה תפקיד מקצועי. תשתלב בצוות המקצועי של איילת זוסמן בנבחרות ישראל

|
לינוי אשרם (איציק בלניצקי)
לינוי אשרם (איציק בלניצקי)

לינוי אשרם תודיע על פרישה מקריירה מקצוענית במסיבת עיתונאים שתתקיים בעוד כשבוע וחצי - והצעד הבא שלה יהיה להפוך למאמנת התעמלות אמנותית, כאשר היא צפויה להצטרף לצוות האימון של איילת זוסמן בנבחרות ישראל.

האלופה האולימפית היחידה של מדינת ישראל תכנס מסיבת עיתונאים ב-4 באפריל ושם היא תכריז על סיום הקריירה שלה כמתעמלת, אחרי שבתקופה האחרונה הפחיתה בכמות האימונים. כמו כן, היא צפויה להודיע על קריירה חדשה כמאמנת התעמלות אמנותית.

מאז שזכתה במדליית הזהב בטוקיו 2020, אשרם החלה בלימודי תואר ראשון בחינוך גופני במכללת וינגייט והתרכזה בלימודים במטרה להפוך למאמנת. במהלך תחרות גביע האיגוד שנערכה לאחרונה בארץ היא עבדה עם המתעמלת הצעירה דריה אטמנוב והייתה זו שהוציאה אותה למשטח ביחד עם איילת זוסמן.

לינוי אשרם ואיילת זוסמן (יוסי לזרוף)לינוי אשרם ואיילת זוסמן (יוסי לזרוף)

אשרם בת ה-22 רשמה שורה ארוכה של הישגים וזכתה במדליות רבות לאורך הקריירה שלה, כך שבאיגוד ההתעמלות רצו להשאיר אותה במערכת ולהשתמש בניסיון הרב שצברה. לכן כבר הוצע לה לעבוד בנבחרות ישראל לצידה של איילת זוסמן, מי שליוותה אותה כמאמנת אישית וכיום היא מאמנת העל של הענף.

אירוע בנק הפועלים בוועד האולימפי
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו