יום שבת, 27.11.2021 שעה 10:04

אבי שגיא יהפוך ליו”ר איגוד ההתעמלות

מי שמיועד לעמוד בראש הענף המוביל בישראל השתתף בישיבת ההנהלה והוא צפוי להתמנות לתפקיד באופן רשמי בחודש הבא. מתחת לפני השטח כבר החל לעבוד

0 תגובות |
ארטיום דולגופיאט ולינוי אשרם (רדאד ג'בארה)
ארטיום דולגופיאט ולינוי אשרם (רדאד ג'בארה)

מי שאמור להפוך בקרוב ליו”ר איגוד ההתעמלות, אבי שגיא, לקח חלק לראשונה בישיבת ההנהלה שנערכה אמש (חמישי), כאשר לפי ההערכות בחודש הבא הוא ימונה לתפקיד אחרי פרישתה של כנרת צדף מיד לאחר המשחקים האולימפיים בטוקיו.

שגיא, ששימש כיו”ר ועד עובדי אל על וכיהן כחבר הנהלה בהתאחדות לכדורגל וכיו”ר הפועל פתח תקווה בעבר, צפוי להיכנס לתפקיד בקרוב אחרי פרישתה של כנרת צדף מתפקיד היו”ר ועזיבתה הצפויה של מ”מ היו”ר מורן מסיקה שצפויה להתחיל לעבוד בחודש הבא כמנכ”לית אתנה, כך שלא תוכל להמשיך בתפקידה הנוכחי באיגוד.

מורן מסיקה וכנרת צדף (נעם מורנו)מורן מסיקה וכנרת צדף (נעם מורנו)

אבי שגיא מקבל מערכת מתפקדת אחרי הצלחה מסחררת, עם שתי מדליות הזהב האולימפיות של לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט, כך שבאיגוד מצפים כי הוא יכנס לעניינים ויתחיל לפעול למען העתיד של הענף. הוא יצטרך לרתום את משרד התרבות והספורט להקמת מתקנים רבים ולפעול להשגת תקציבים גבוהים יותר.

לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט (איציק בלניצקי)לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט (איציק בלניצקי)

לעת עתה בישיבה האחרונה הוא לא פצה את פיו אלא רק הקשיב לדבריהם של הנוכחים בישיבה, אך יחד עם זאת, באיגוד טוענים כי מתחת לפני השטח הוא כבר החל לעבוד וסידר מלגות חודשיות למתעמלים.

במקביל, בישיבה האחרונה ההנהלה החליטה למנות את כנרת צדף לתפקיד חדש. כאמור, היא רק לאחרונה פרשה מתפקיד היו”ר לאחר עשייה משמעותית ומוצלחת, וכעת תשמש כאחראית על קשרי החוץ באיגוד התעמלות הישראלי. בהנהלה מעוניינים לנצל את קשריה הטובים עם ראשי ענף ההתעמלות בעולם והיא הסכימה לעזור.

דור העתיד: פאטי מול ויניסיוס בקלאסיקו
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30