יום שני, 18.10.2021 שעה 01:39

סמואל נחתה בטוקיו, המשלחת בהכנות אחרונות

החותרת, זוכת מדליית הארד מריו, הגיעה ליפן יחד עם נבחרת השחייה ושאר הספורטאים הישראליים. קרולין טביב תהיה הראשונה להתחרות בטניס השולחן ברביעי

1 תגובות |
קרולין טביב עם שרגא ווינברג (צילום: רון בולוטין)
קרולין טביב עם שרגא ווינברג (צילום: רון בולוטין)

המשחקים הפראלימפיים בטוקיו ייצאו לדרך בטקס פתיחה מרהיב ביום שלישי הקרוב וחלק נכבד מחברי המשלחת הישראלית כבר נמצאים בכפר, ועושים את ההכנות האחרונות שלהם לפתיחת המשחקים. 

היום (שישי) נחתה בטוקיו החותרת זוכת מדליית הארד מריו, מורן סמואל, שהגיעה ליפן אחרי חודש וחצי של מחנה אימונים באיטליה. היא הצטרפה לנבחרת השחייה, שאר החותרים, נבחרת הכדורשער, מרימת המשקולות, טניסאית השולחן ונבחרת הטניס. אגב, כל הנוכחים ערכו בכפר קבלת שבת. עוד אתמול הספיקה הנבחרת לערוך שיחת זום רבת משתתפים בה שר התרבות והספורט חילי טרופר שוויתר על ההצטרפות שלו למשלחת עקב הבידוד הצפוי בחזרה ארצה, וראש הממשלה, נפתלי בנט, בירכו ואיחלו בהצלחה. 

קבלת שבת של המשלחת הפראלימפית בכפר

מי שתתחיל את השתתפות המשלחת היא טניסאית השולחן, קרולין טביב, שקיבלה כרטיס חופשי לתחרות ונחשבת לטניסאית שולחן מוכשרת ביותר, היא תתחרה כבר ביום רביעי במוקדמות כשנבחרת הכדורשער תשחק גם היא ברביעי את המשחק הראשון שלה והשחיינים איאד שלבי ויוליה גורדיצ’וק יקפצו למים ויעשו את הסיפתח בשביל המשלחת הישראלית. 

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי