יום ראשון, 28.11.2021 שעה 19:56

"נעשה את המיטב כדי לתת לספורטאים מעטפת"

בוועד האולימפי בישראל הגיבו למועד החדש של המשחקים בטוקיו: "ננסע לסייע לספורטאים להגיע במוכנות מרבית, ניפגש עם הצוותים המקצועיים של האיגודים"

0 תגובות |
ספורט (מערכת ONE)
ספורט (מערכת ONE)

בוועד האולימפי בישראל התייחסו הערב (שני) להצהרתו של נשיא הוועד האולימפי הבין לאומי, תומאס באך, לפיה טקס הפתיחה של המשחקים האולימפיים בקיץ הבא בטוקיו יתקיים ב–23.7.2021.

"בחירת המועד החדש נעשתה כך שניתן יהיה למזער ככל שניתן את הפגיעה בלוח השנה הבין לאומי של התאחדויות הספורט העולמיות, שחלק מהתחרויות שלהן כידוע, מיועדות להתקיים בשנת 2021 ועל מנת לאפשר לספורטאים להתכונן כראוי להופעה מיטבית במשחקים האולימפיים. בשלב זה כל הוועדים האולימפיים ממתינים לקבלת פרטים נוספים מהוועד האולימפי הבין לאומי וההתאחדויות הבין לאומיות, בכל מה שקשור לתחרויות הקריטריון שבוטלו על מנת לעדכן את הקריטריונים למשלחת ישראל בהתאמה ותוך הפעלת שיקול דעת לנוכח המצב החדש שנוצר". 

כדורגלני ישראל קוראים להישאר בבית

"הוועד האולימפי בישראל בשיתוף עם היחידה לספורט הישגי ומנהל הספורט ייפגש עם הצוותים המקצועיים של איגודי הספורט על מנת לשלב את כל המשמעויות של דחיית המשחקים בתכנית המקצועית החדשה לשנה הקרובה. בימים אלה, אנו בוחנים כמו כל הארגונים והחברות בישראל את המשמעויות התקציביות של שינויים אלה ולמרות הפגיעה שהספורט הישראלי כמו גם העולמי יחווה, נעשה את המיטב כדי להעניק לספורטאים ולצוותים המקצועיים את המעטפת המקצועית שתסייע להם להגיע לטוקיו בקיץ 2021 במוכנות מרבית".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30