יום שבת, 27.11.2021 שעה 10:24

המשלחת תמשיך לגרוף מדליות? היום בטוקיו

הנבחרת הישראלית תקווה להמשיך במומנטום החיובי. שלבי ינסה להפתיע גם ב-150 מעורב אישי וסמואל תנסה להתאושש מהפסילה. לי נוף, שליחת ONE לטוקיו

0 תגובות |
שרגא ויינברג, מורן סמואל ואיאד שלבי (ראובן מגנג׳י, קרן איזיקסון, איציק בלניצקי)
שרגא ויינברג, מורן סמואל ואיאד שלבי (ראובן מגנג׳י, קרן איזיקסון, איציק בלניצקי)

אחרי מדליית הזהב וניפוץ שיא העולם של מארק מליאר בבריכת השחייה בטוקיו, הנבחרת הישראלית תקווה להמשיך במומנטום החיובי אחרי שתי מדליות מוזהבות במשחקים הפראלימפיים. 

עמי דדאון ינסה להתאושש מהפסילה שלו ב-100 חופשי כשיזנק למים ב-03:35 למקצה המוקדמות ב-150 מעורב אישי. ורוניקה גירנקו תקפוץ אחריו למים ב-03:46, גם היא לאותו מקצה. זוכה מדליית הזהב איאד שלבי ינסה להפתיע גם הוא ב-150 מעורב אישי, אלא שצריך לסייג ולהגיד שהוא ישחה בדרגת נכות s3 , שהיא דרגת נכות גבוהה משלו. במידה ומישהו מהם יעפיל לגמר הגמרים יערכו ב-11:27 שעון ישראל. 

איאד שלבי (צילום: קרן איזיקסון)איאד שלבי (צילום: קרן איזיקסון)

מורן סמואל תנסה להתאושש מהפסילה במקצה המוקדמות, במקצה הרפסאג׳ (03:50) ולהשיג את אחד משני המקומות הראשונים כדי להעפיל לגמר שיערך ביום ראשון. גם שמוליק דניאל בסירת היחיד והרביעייה ינסו להגיע אל הגמר ממקצה ההזדמנות השנייה. כמו כן, נדב לוי יכנס למעגל המשחקים בבוצ׳ה, ויפגוש את נטלי דה פריה הברזילאית ב-13:50 ונבחרת הכדורשער, אחרי יום מנוחה, תפגוש את הוועד הפראלימפי הרוסי שמסתמנות כנבחרת החזקה בבית (11:30).

הטניסאים שרגא ויינברג ויוסי סעדון, שנחלו אכזבה ביום המשחקים הראשון, יחלו את המשחקים בטורניר היחידים, ויינברג יתחרה מול ויניק ההולנדי, וסעדון יפגוש גם הוא הולנדי, את המדורג מס 2 שרודר. בטורניר הזוגות בדרגת האופן יפגשו ברדיצ׳בסקי וגיא ששון את הזוג הברזילאי מדריוס ופומה.

רון בולוטין על הזכייה של מליאר
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30