יום חמישי, 11.08.2022 שעה 15:32

עם ציטוט של זהבי: הושק קמפיין המנויים של מכבי

הצהובים פרסמו את המחירים החדשים אחרי ההחתמה של הכוכב. הסכומים בין 808 ש"ח ל-1,700 במושבים שאינם מוגדרים "כסף" או "זהב". תהיה אפשרות RESALE

|
אוהדי מכבי ת
אוהדי מכבי ת"א (רדאד ג'בארה)

מכבי תל אביב הודיעה היום (שני) על פתיחת תקופת חידוש המנויים לעונת 2022/23, פחות מיממה אחרי ההחתמה של ערן זהבי לשנתיים, ועשתה את זה עם ציטוט של הכוכב עצמו: “אני מדמיין את עצמי עם החולצה הצהובה רץ אליכם”. יש לציין כי בהשוואה לעונה הקודמת, אין עליית מחירים רצינית כמעט בכל השערים והמחיר לבעלי “פוראבר” יתחיל מ-808 ש”ח כאשר המחירים נעים בין זה ועד כ-1,700 ש”ח בשערים שאינם מוגדרים כתאי כסף או זהב. העלייה הקיימת בחלק מהמקומות היא עד 50 ש”ח. בתאי הכסף נרשמה עלייה של כ-150 ש”ח. 

במכבי ת”א מצפים למכור כ-23 אלף מנויים ובכך להפוך את האצטדיון לסולד אאוט העונה כאשר תחילה, מהיום ועד ה-8.7, תהיה הזדמנות לכ-18,200 המנויים של העונה שעברה לחדש את המנוי שלהם ולשמור על מקומם באצטדיון.

כמו כן, במועדון הודיעו כי העונה יושק שירות חדש, RESALE. אוהד שקנה מנוי ולא יכול להגיע יהיה יכול למכור את הכרטיס ולקבל את הכסף בחזרה לכרטיס האשראי. יש לציין כי במכבי ת”א נותנים קדימות לבעלי מנוי מהעונה שעברה, לאחר מכן תהיה תקופת מכירה לחברי מועדון האוהדים “פוראבר” שאינם היו בעלי מנוי בעונה שעברה. רק אם יישארו לאחר מכן מנויים נוספים, הם יוצאו למכירה לקהל הרחב. 

מחירי המנויים של מכבי תל אביב (האתר הרשמי של מכבי ת"א)מחירי המנויים של מכבי תל אביב (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

ניתן להאזין לפרק גם דרך אפליקציית Spotify ואפליקציות הפודקאסטים של אפל של גוגל.

זהבי חוזר: התגובות והציוצים בעולם הספורט
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו