יום ראשון, 14.08.2022 שעה 17:49

500,000 אירו במתנות: כך הולאנד נפרד מחבריו

לא התקמצן: רגע לפני שהוא עוזב למנצ'סטר סיטי אחרי שנתיים בגרמניה, הכוכב העניק לשחקני ועובדי דורטמונד שעונים יוקרתיים בשווי כחצי מיליון אירו

|
ארלינג הולאנד (רויטרס)
ארלינג הולאנד (רויטרס)

ארלינג הולאנד, שעוזב את דורטמונד אחרי שנתיים וחצי, ממש לא השאיר את חבריו לקבוצה בידיים ריקות. החלוץ שסגר במנצ’סטר סיטי חילק מתנות לכל אחד משחקני הסגל של השוורצגלבן, כמו גם לאנשי המערכת של המועדון, כשהשווי המוערך של כולן  יחד עומד על לא פחות מחצי מילון אירו (!).

הנורבגי נתן לכל אחד מ-33 השחקנים בסגל הנוכחי שעון רולקס יוקרתי מדגם ‘סאבמרינר’ עם חריטה אישית של השם השחקן, כשעלותו של השעון נעה בין 13,000 ל-15,000 אירו. גם הפיזיותרפיסטים, הטבחים והרופאים של המועדון לא נשארו בידיים ריקות, כשאליהם הגיע שעון של חברת ‘אומגה’ בשווי שנע בין 5,000 ל-7,000 אירו. 

השעונים שהגיעו דרך סוכן הולנדי נמסרו באמצעות שתי לימוזינות, ובכל אחת מהקופסאות מצאו השחקנים שלוש תמונות למזכרת. הראשונה היא של הולאנד עצמו עם החולצה עם הספרה 9 על הגב, השנייה היא של הנפת הגביע הגרמני בו זכתה הקבוצה יחד עם הנורבגי, והשלישית היא תמונה של החלוץ חוגג. השאיר את החותם שלו בזיגנאל אידונה פארק?

כדי לסבר את האוזן, בשבוע אחד במנצ’סטר סיטי הולאנד אמור להרוויח 375,000 ליש”ט, כך ששבוע אחד בקבוצתו החדשה אמור להספיק לו כדי לכסות את ההוצאה.

כל מה שצריך לדעת לקראת מחזור 38 בפנטזי
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו