יום ראשון, 14.08.2022 שעה 20:57

שווה מיליונים: האקזיט החדש של גיא גודס

מאמן נבחרת ישראל בכדורסל ושותפו מוכרים 50% מחברת ARCDB, פלטפורמה טכנולוגית ראשונה מסוגה בעולם, לקבוצת ניר דובדבני לפי שווי של 11 מיליון ש"ח

|
גיא גודס ואלעד גרגיר (אבישי פינקלשטיין)
גיא גודס ואלעד גרגיר (אבישי פינקלשטיין)

לא רק מאמן בכדורסל. גיא גודס ושותפו אלעד גרגיר מוכרים 50% מחברת ARCDB לקבוצת ניר דובדבני, לפי שווי של  11 מיליון ש”ח. המאמן הלאומי ושותפו חוברים לקבוצת ניר דובדבני ומביאים חדשנות עסקית לעשרות אלפי עסקים מענף העיצוב והבניה.

ARCDB היא פלטפורמה טכנולוגית ראשונה מסוגה בעולם שיצרה מעגל שיתופי פעולה נרחב בין בעלי מקצוע החברים בקהילה בפרויקטים של שיפוץ ובנייה, ולמעשה מייצרת מדי חודש עסקאות במילוני שקלים לחברים הרשומים.

קבוצת ניר דובדבני אשר נרכשה לאחרונה (50 אחוז) על ידי היזם ואיש העסקים אבי פרץ מתמחה בייעוץ עסקי עם התמחות בביצועי שיא בשיווק ובמכירות. ניר דובדבני, מייסד קבוצת דובדבני, אמר: "מדובר על מהלך טבעי עם חיבור עסקי ואישי. הרכישה הנוכחית תאיץ את הפעילות שלנו בשוק זה ותביא בשורה גם לצרכני קצה וגם לבעלי העסקים החברים בפלטפורמה, שייהנו ממגוון שרותי הקבוצה מהם נהנים מאות אלפי בעלי עסקים בישראל".

ניר דובדבני (מיכל קורשוב)ניר דובדבני (מיכל קורשוב)

גיא גודס אמר: "זהו צעד מרגש שהתחלנו אותו לפני שש שנים ועולה היום לרמה הבאה. חיבור עם קבוצת דובדבני היווה בשנים האחרונות עבור חברת arcdb יעד אסטרטגי שנועד להרחיב את שרותי החברה ולספק לאלפי לקוחותינו מעטפת שירותים אפקטיביים להעצמה אישית ועסקית. מדובר בבשורה אמיתית לשוק העסקי שייהנה כעת מבית אחד שיש בו הכל, גם את השירותים המקצועיים שקבוצת דובדבני בהנהגתו של ניר דובדבני מספקת לכ 100 אלף לקוחות במהלך השנים וגם את הפתרונות הטכנולוגיים שלנו שהובילו לעשרות אלפי עסקאות בהיקף מאות מיליוני שקלים״.

המערכת של ARCBD מבוססת מיקום, וכוללת מנוע חיפוש מתקדם לצד גלריית פרויקטים נרחבת ואזור סביבה אישי, כך שתוך מספר שניות המשתמשים יכולים לאתר אנשי מקצוע רלוונטיים הממוקמים פיזית בקרבת מקום כולל הפרופיל שלהם. למשתמשים ניתנת אפשרות להתכתב עם איש המקצוע בפלטפורמה בדיסקרטיות או לקבל פרטי קשר אישיים שלו לצפות בפרויקטים שונים ולקבל את כל המידע אודות בעלי המקצוע. לקהל המקצועי ישנו אזור סביבה אישי ליצירת שיתופי פעולה בפרויקטים נבחרים.

מסי הילד מגיע בפעם הראשונה לברצלונה
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו