יום ראשון, 03.07.2022 שעה 20:41

הפתרון לסערה: ברוקלין חתמה עם חברה ישראלית

קיירי לא מוכן להתחסן, אך הנטס מצאו פתרון יצירתי וחתמו עם Betterair, שתתקין מערכת מיוחדת באולם ותנטרל כמעט לגמרי נגיפים כמו קורונה ואלרגנים

|
קיירי אירווינג (רויטרס)
קיירי אירווינג (רויטרס)

התשובה של ברוקלין לסערת הקורונה של קיירי? חברת Betterair הישראלית חתמה על הסכם עם הנטס להתקנת מערכות ההגנה של החברה בברקליס סנטר המערכת הייחודית מסוגה בעולם מנטרלת באופן כמעט מוחלט נגיפים דוגמת קורונה, עובש ואלרגנים באמצעות הזרמת חיידקי פרוביוטיקה בריאים ויצירת שכבת הגנה בתוך האולם מה שמפחית באופן דרמטי את הסיכוי להידבק בקורונה ובנגיפים נוספים.

החברה כבר פועלת כשנתיים ברחבי העולם והיא במו"מ עם קבוצות NBA נוספות - בימים אלה החלה לשווק את מוצריה לראשונה בישראלץ. לאורך העונה ברוקלין הייתה בכותרות בעיקר בשל פרשת סירובו של קיירי אירווינג, כוכב הקבוצה, להתחסן כנגד קורונה. כעת, מגיע סוג של מענה מצד הקבוצה כאשר המועדון מניו יורק הודיע על הסכם התקשרות עם חברת betterair הישראלית. 

בברקליס סנטר הותקנו מערכות betterair ובמהלך המשחקים מופעלת המערכת אשר מזרימה חיידקי פרוביוטיקה בריאים אל תוך האולם, אשר למעשה מייצרים שכבת הגנה פעילה כנגד נגיפים דוגמת קורונה, אלרגנים, עובשים ועוד. בכך למעשה מגינה המערכת על בריאות הצופים והשחקנים מנגיפי קורונה ודומיהם בצורה כמעט מוחלטת ומאפשרת חוויית צפיה מהנה תוך שמירה על בריאות הצופים ברמה הגבוהה ביותר.

קיירי אירווינג וקווין דוראנט (רויטרס)קיירי אירווינג וקווין דוראנט (רויטרס)

betterair פועלת כבר שנתיים ברחבי העולם ובזמן קצר הצליחה למכור את מוצריה במיליוני דולרים וכן לחדור לרשתות בתי מלון, כפרי נופש ברחבי העולם, רשתות דיור מוגן וכעת גם לאולמות ה-NBA. בחברה אומרים כי העסקה עם ברוקלין היא רק יריית הפתיחה ובימים אלה נמצאת החברה במו"מ להתקנת המערכת באולמות NBA נוספים.

Betterair פועלת ממשרדי החברה בבית יהושוע שם גם נמצא מפעל הייצור אשר מייצר את המוצרים המיוצאים לכל רחבי העולם. מנכ"ל החברה הוא מייקל הופמן, אשר לאורך השנים ליווה מספר מיזמים מוצלחים בתחום התקשורת והעברת נתונים. 

מנכ"ל betterair מייקל הופמן אמר: "אנו גאים להפעיל את מערכת betterair באחד מאולמות הכדורסל המפורסמים בעולם ומאמינים כי בשנה הקרובה קבוצות נוספות מה-NBA יצטרפו למהפכת האוויר הנקי של betterair. המערכת שהותקנה באולם תשלים לאוהדי הקבוצה את חוויית הצפייה בכדורסל ברמה הגבוהה ביותר לצד הנאה מהאוויר הבריא ביותר".

כריסטיאנו רונאלדו ג'וניור כובש וחוגג
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו