יום שלישי, 05.07.2022 שעה 10:47

LSports חתמה על הסכם חסות עם אליצור אשקלון

חברת ההיי טק האשקלונית והמועדון חתמו על הסכם תלת שנתי שיעמוד על למעלה מ-700,000 ש"ח. מנכ"ל הקבוצה: "יחד איתם נוכל להגשים את היעדים שלנו"

|
החתימה על ההסכם (LSports)
החתימה על ההסכם (LSports)

LSports, חברת הספורט-טק הישראלית, חתמה היום (רביעי) על הסכם חסות תלת שנתי שיעמוד על למעלה מ-700,000 ש"ח עם מועדון הכדורסל אליצור אשקלון. החיבור בין החברה לאליצור צפוי להוביל לשיתופי פעולה ייחודיים שיתנו ערך מוסף רב לקבוצה וגאווה לאוהדיה ולתושבי העיר אשקלון. 

הסכם החסות נחתם במעמד ראש עיריית אשקלון תומר גלאם, מנכ"ל ומייסד-שותף של חברת LSports דותן לזר, יו"ר המועדון, עו"ד מיקי שרביט, מנכ"ל הקבוצה, פיני ביטון ושחקן הקבוצה, עומר בן דוד ורן עובדיה. 

הסכם החסות הרשמי של מועדון הכדורסל האשקלוני עם LSports, הינו כחלק מתכנית אסטרטגית וארוכת טווח של המועדון, עיריית אשקלון וחברת ההיי-טק, כשבעקבות הסכם החסות, החל מעונת 22/23 שמה של אליצור איתו אשקלון ישונה לאליצור LSports איתו אשקלון. כמו כן, לוגו החברה יתנוסס על גב החולצה ובמיתוג נרחב באולמה הביתה של הקבוצה. בנוסף, תשתתף החברה בפעילויות בקהילה יחד עם שחקני המועדון, כולל מהלכים ברשתות שישותפו בנכסים הדיגיטליים של המועדון והחברה. 

שחקני אליצור אשקלון חוגגים (שחר גרוס)שחקני אליצור אשקלון חוגגים (שחר גרוס)

דותן לזר, מנכ"ל ומייסד-שותף LSports שיתף: "אנו שמחים לבשר על חסות רשמית למועדון הכדורסל של אשקלון. חלק מחזון החברה שלנו הוא להיות מעורבים בקהילה ולהשקיע בספורט ובחינוך בעיר שלנו. כולנו תקווה ששילוב הצמיחה המואצת שלנו כחברה טכנולוגית מובילה בדרום, יחד עם חיזוק הספורט המקומי והיעדים של מועדון הכדורסל, יובילו את המועדון לגבהים חדשים". 

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם, אמר לאחר החתימה: "הסכם החסות שנחתם היום יהווה מקור לביטחון וצמיחה לאחד ממועדוני הכדורסל הבולטים של העיר. אין גאה ממני שחברת היי-טק אשקלונית מצליחה בוחרת להשקיע במועדון הכדורסל המקומי שלנו תוך רצון ותכנית להשקעה, והשתלבות בקהילה ובעיר המיוחדת שלנו".

מנכ"ל הקבוצה, פיני ביטון, סיכם: "אנו שמחים לצרף את LSports למועדון הנפלא שלנו. יחד איתם נוכל להגשים את היעדים שהצבנו לעצמנו לעתיד הקרוב, ראשית עלייה לליגת העל ולאחר מכן גם השתלבות במפעלים אירופאים. יחד עם עיריית אשקלון והעומד בראש, מר תומר גלאם, והספונסרים שלנו כולי תקווה שנצליח לעמוד ביעדים אותם הגדרנו לשנים הבאות".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו