יום שני, 17.01.2022 שעה 08:34

וודוורד יסיים את תפקידו החודש, ארנולד יחליפו

זעזוע דרמטי בצמרת הניהולית של מנצ'סטר יונייטד: מי שהיה מנכ"ל המועדון במשך 8 שנים וגם ספג לא מעט ביקורות, יעזוב ב-1 בפברואר, וכבר יש מחליף

0 תגובות |
שחקני מנצ'סטר יונייטד (רויטרס)
שחקני מנצ'סטר יונייטד (רויטרס)

זעזוע בצמרת הניהולית של מנצ’סטר יונייטד, שהודיעה היום (חמישי) באופן רשמי כי מנכ”ל המועדון במשך שמונה השנים האחרונות, אד וודוורד, יסיים את תפקידו באופן רשמי החל מסוף החודש. האחרון היה אחראי בין השאר גם לגיוס מאמנים וכספים, כך שהשנים האחרונות, מאז צורף ב-2013, הובילו לשורה ארוכה של ביקורות כלפיו בעקבות הכישלון של המועדון.

ב-1 בפברואר יפנה וודוורד את מקומו ויוחלף בריצ’רד ארנולד, שהיה חבר הנהלה, ויהפוך כעת למנכ”ל המועדון. הוא סיפר לאחר ההודעה: “זו הזדמנות גדולה ויש לי את הכבוד לקבל זאת. אעבוד קשה למען האוהדים שלנו”.

במהלך כהונתו בשנים האחרונות, וודוורד היה חשוף בפני לא מעט ביקורות מצד האוהדים, שכן בתקופה זו יונייטד הייתה רחוקה מלהשביע את רצונם ונחלה שורה של אכזבות מקצועיות וניהוליות. ב-20 באפריל 2021 הוא הכריז שבסוף אותה שנה יסיים את תפקידו בצל סערת הסופר ליג, אך רק כעת יצאה הודעה רשמית מטעם המועדון. הקבוצה לא זכתה בתואר ארבע שנים,  הבצורת הכי גדולה שלה מאז אמצע שנות ה-80.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30