יום שני, 17.01.2022 שעה 09:56

הפועל תצטרך לשלם לקלינגר עוד 275,000 ש"ח

מספרי החוזה של המאמן אצל האדומים ובמכבי פ"ת נחשפים: ירוויח 900,000 ש"ח ברוטו בעונה הבאה אם הקבוצה תישאר. ניסיון לפיוס בין הניסנובים ללוזון

11 תגובות |
ניר קלינגר (רדאד ג'בארה)
ניר קלינגר (רדאד ג'בארה)

לאחר תלונתם של אנשי הפועל תל אביב כלפי ניר קלינגר בנוגע לשכרו במכבי פתח תקווה והטענה כי אינו פועל איתם בצורה הוגנת, ל-ONE  נודע כי בקרוב צפויה פגישה בין יו"ר מכבי פ"ת אבי לוזון לבין האחים ניסנוב בניסיון לפתור את הסוגיה.

לפניכם המספרים בחוזים של קלינגר בהפועל תל אביב ובמכבי פ"ת: שכרו השנתי של המאמן אצל האדומים מוערך ב-840 אלף שקלים ברוטו (70 אלף שקלים ברוטו לחודש, 40 אלף שקלים נטו) כאשר עד כה הוא קיבל (אמור לכלול את חודש דצמבר) 490 אלף ברוטו. מדובר ב-350,000 שקלים ברוטו שצריכים להיות משולמים למאמן עד תום העונה.

ניר קלינגר וקובי רפואה על הקווים (ראובן שוורץ)ניר קלינגר וקובי רפואה על הקווים (ראובן שוורץ)

שכרו בפ”ת מוערך ב-15,000 שקלים ברוטו (12,000 שקלים נטו) כפול חמישה חודשים, כאשר הפער שנותר לאדומים להשלים הוא 350 אלף שקלים פחות 75,000 השקלים שהוא צפוי לקבל מהמלאבסים (275,000 אלף שקלים). יש לציין, שאם חוזהו של קלינגר יחודש אם ישלים את המשימה להשאיר את מכבי פ"ת בליגה, הוא יזכה לחוזה חדש ומשודרג המוערך ב-900,000 שקלים ברוטו לעונה.

במכבי פתח תקווה קיוו מאוד שאפקט החלפת המאמן ומינויו של קלינגר לתפקיד יסייעו לקבוצה לחלץ לפחות נקודה מול הפועל תל אביב באצטדיון בלומפילד, אך המלאבסים, שהציגו משחק לא רע, נכנעו 2:1 אתמול (שבת) אחרי שספגו שער מאוחר בתוספת הזמן ויצאו עם הפסד שהשאיר אותם עמוק במקום האחרון בטבלה.

ניר קלינגר ושחקני מכבי פ"ת (ראובן שוורץ)ניר קלינגר ושחקני מכבי פ"ת (ראובן שוורץ)

קלינגר, שראה את חניכיו מציגים מאבק עד הדקות האחרונות, יצא מאוכזב מאוד, אך בחדר ההלבשה ניסה לעודד את שחקניו בסיום ההתמודדות ואמר: "תרימו את הראש, יש משחק חדש בשבוע הבא".

למרות היכולת הטובה, פ"ת שוב לא הצליחה לנצל את המצבים אליהם הגיעה, כשבמחצית הראשונה הם פספסו לפחות שני שערים בטוחים. "זה מצחיק להגיד, אבל אם היינו יודעים לנצל את המצבים שהגענו להם השנה, יכול להיות שגיא לוזון היה בכלל המאמן עכשיו", שיתפו במועדון.

שחקני מכבי פ"ת חוגגים את השער המצמק (ראובן שוורץ)שחקני מכבי פ"ת חוגגים את השער המצמק (ראובן שוורץ)

לפ"ת אין הרבה זמן לחשוב על ההפסד אתמול, כאשר כבר בשבוע הבא היא תפגוש את האלופה, מכבי חיפה. למרות הניסיון ליצור אופטימיות, במועדון מודים שהמצב אינו טוב: "שיחקנו לא רע, אבל מה זה נותן? מאיפה נביא נקודות? אם מהמשחק הזה לא הצלחנו להביא נקודות, אז ממכבי חיפה כן נצליח?", תהו בקבוצה.

ארד בר סיכם את התחושות בסיום: "מאוד מאכזב לספוג שער בדקה כזאת, במיוחד ששיחקנו טוב והיינו שווים נגד הפועל אם לא יותר מכך. היינו צריכים לנצח במשחק הזה. נרים את הראש קדימה, נמשיך הלאה ויהיה בסדר".

דן איינבינדר מול ארד בר (ראובן שוורץ)דן איינבינדר מול ארד בר (ראובן שוורץ)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30