יום שני, 17.01.2022 שעה 09:16

משלב כדורגל וביזנס: החיים החדשים של מרסלו

קפטן ריאל מדריד משתלב בעולם העסקים, כאשר בבעלותו כבר שתי קבוצות (מברזיל ופורטוגל) ועוד חברה חדשה שהוא רוצה לקדם. וגם: אתגר התארים בבלאנקוס

3 תגובות |
מרסלו (אינסטגרם)
מרסלו (אינסטגרם)

מרסלו אמנם עדיין משחק בריאל מדריד, אבל נראה שהוא כבר יודע איך ייראה העתיד שלו גם ביום שאחרי הכדורגל. קפטן הבלאנקוס משמש כבעלים של שתי קבוצות מאז 2017 (אסוריס הברזילאית ומארפה הפורטוגלית), וב’אס’ פרסמו היום (שלישי) שזה ממש לא הסוף, ושב-2022 הוא מקווה להרחיב את המותג שלו “DOZE” ולקחת אותו צעד קדימה.

כאמור, עולם ההשקעות לא חדש למרסלו, שבראיון ל-’TNT’ במולדתו אמר: “תמיד ידעתי איך אני רוצה להגדיל את המותג שלי ולנצל הזדמנויות להשקעה. אנחנו רואים במארפה אפשרות לחבר בין השווקים באירופה וברזיל. יש קשר פנטסטי בין הקבוצות שלי, זו הייתה עסקה טובה אפילו שמדובר בקבוצה קטנה, אין לנו שום חובות”.

מרסלו מסיים את חוזהו בריאל בקיץ 2022. כרגע הוא רוצה להמשיך לשחק כדורגל, אבל הוא לא נמצא בתוכניות של קרלו אנצ’לוטי. למגן יש 22 תארים במדים הלבנים, כאשר אם יזכה בסופר קאפ הספרדי בינואר, ישתווה למנולו סאנצ’יס ופאקו חנטו האגדיים. אם יזכה בשני תארים עד סיום העונה, יהפוך בלעדית לשחקן המעוטר בהיסטוריה של הלבנים. ב’מארקה’ אגב פורסם שהשחקן לא שולל פרישה בסיום העונה, כשהקבוצה מהבירה תרצה במקרה כזה להמשיך את היחסים איתו ולהעניק לו תפקיד מקצועי.

כוכב עולה: כל השערים של ויניסיוס העונה
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30