יום שבת, 27.11.2021 שעה 05:05

מסי מקבל 41 מיליון אירו לעונה, אמבפה 25 מיליון

מספרים אסטרונומיים. בצרפת חושפים את המשכורות בפ.ס.ז': הפרעוש מעל כולם, ניימאר שני עם 36.8 מיליון אירו לעונה. שכר השחקנים עומד על 300 מיליון

8 תגובות |
ליאו מסי, קיליאן אמבפה וניימאר (האתר הרשמי של פ.ס.ז')
ליאו מסי, קיליאן אמבפה וניימאר (האתר הרשמי של פ.ס.ז')

לפאריס סן ז’רמן היה קיץ פורה במיוחד. המועדון הצליח לשים את ידו על כמה שחקני רכש מסקרנים עוד לפני שהנחית את הפצצה עם צירופו של ליאו מסי. בקבוצה גם הצליחו למרות הכול להשאיר את קיליאן אמבפה לפחות לעוד עונה אחת, וברחבי צרפת מפרסמים את הסכומים האסטרונומיים שמשולמים בקבוצה מעיר האורות.

על פי הדיווחים, שכר השחקנים של פאריס עומד על 300 מיליון אירו, כשכמובן מסי מוביל את רשימת המרוויחים עם 41 מיליון אירו נטו בעונה (שיא מועדון). חברו הקרוב, ניימאר, מקבל 36.8 מיליון אירו לעונה כאשר אמבפה משלים את השלישייה עם שכר של 25 מיליון אירו. לגבי האחרון, לפי הפרסומים הוצע לו לקבל חוזה כמו של ניימאר על מנת שיחתום, אבל הוא כנראה רוצה רק לריאל מדריד.

קיליאן אמבפה (רויטרס)קיליאן אמבפה (רויטרס)

כפי שכבר פורסם בל’אקיפ עוד קודם, סרחיו ראמוס מקבל 6 מיליון אירו לעונה נטו. עוד ברשימה: מרקו וראטי ומרקיניוס הוותיקים שמקבלים שכר של 15 מיליון אירו לעונה, אנחל די מריה מקבל 14 מיליון אירו והשוערים דונארומה וקיילור נבאס מרוויחים 12 מיליון אירו, כמו גם פרנסל קימפמבה. 

כמו כן, מאורו איקרדי מרוויח 11 מיליון אירו לעונה, בעוד ג’ורג’יניו ויינאלדום ואשרף חכימי שהגיעו הקיץ מקבלים משכורת שנתית של 9.8 מיליון. הקשרים לאנדרו פארדס ואנדר הררה מקבלים 8.6 מיליון אירו לעונה, ואילו ג’וליאן דרקסלר מרוויח 7.6 מיליון.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30