יום חמישי, 11.08.2022 שעה 23:28

בווינר מעריכים: איטליה ודנמרק יעפילו לחצי הגמר

האזורי קיבלו יחס של פי 2.25 מול פי 2.85 לבלגיה, הדנים עם פי 1.9 מול פי 3.35 לצ'כיה. ספרד ואנגליה פייבוריטיות בגדול מול שווייץ ואוקראינה

|
שחקני נבחרת איטליה חוגגים (רויטרס)
שחקני נבחרת איטליה חוגגים (רויטרס)

שלב שמינית הגמר ביורו 2020, שהגיע לסיומו שלשום, סיפק לנו מספר תצוגות כדורגל מהטובות שהיו בשנים האחרונות. אחרי הניצחון של שווייץ על צרפת בפנדלים, ה-3:5 המשוגע של ספרד בהארכה על קרואטיה והניצחון של אוקראינה על שבדיה בדקה ה-121, יחל הערב (שישי) שלב רבע הגמר שיתפרס על פני יומיים. מומחי ה-Winner כבר זיהו את הפייבוריטיות בארבעת המשחקים והעניקו את היחסים.

בערב הראשון של משחקי שלב 8 האחרונות, שווייץ תפגוש את ספרד ובלגיה את איטליה. מומחי ה-Winner מעריכים שדרכה של שווייץ, שהדיחה את אלופת העולם שהייתה אחת הפייבוריטיות לזכייה בטורניר, תסתיים ברבע הגמר ומי שתצא עם הניצחון היא ספרד, שניצחון שלה הוערך ביחס של פי 1.6 מול יחס של פי 4.8 לשווייצרים. תוצאת תיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.3. מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד השווייצרי הוא האריס ספרוביץ' עם יחס של פי 8, ואילו בצד השני מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון הוא אלבארו מוראטה עם יחס של פי 4.5.

במשחק השני של הערב, שהוא המפגש הגדול של שלב רבע הגמר, יתמודדו בלגיה ואיטליה במה שבקלות גם היה יכול להיות משחק הגמר. מומחי ה-Winner מעריכים שהאיטלקים הם אלה שיעלו לחצי הגמר, וניצחונם מוערך ביחס של פי 2.25, למול יחס של פי 2.85 לניצחון בלגי. תוצאת תיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 2.95. מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד הבלגי הוא רומלו לוקאקו עם יחס של פי 4.5, ואילו מי שמוביל את הטבלה בצד האיטלקי הוא צ’ירו אימובילה עם יחס של פי 4.5.

צ'ירו אימובילה. יכבוש מול הבלגים? (רויטרס)צ'ירו אימובילה. יכבוש מול הבלגים? (רויטרס)

במשחק הראשון בשבת, שהוא גם המשחק המפתיע של רבע הגמר, ייפגשו צ'כיה ודנמרק. מומחי ה-Winner מעריכים שמי שתמשיך את המסע לחצי הגמר היא דנמרק, שניצחונה מוערך ביחס של פי 1.9, למול ניצחון צ'כי שמוערך ביחס של פי 3.55. תוצרת תיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.05. מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד הצ'כי הוא פטריק שיק עם יחס של פי 4.5, ואצל הדנים מובילים את טבלת היחס לשער הראשון יחדיו קספר דולברג ויוסוף פאולסן עם יחס של פי 4 כל אחד.

המשחק שינעל את שלב רבע הגמר יפגיש בין אוקראינה לאנגליה. מומחי ה-Winner, שעוד לפני פתיחת היורו סימנו את אנגליה כפייבוריטית לזכייה בטורניר, ממשיכים להעריך כי האנגלים בדרכם הנכונה להשגת המטרה וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.35, למול ניצחון של האוקראינים שמוערך ביחס של פי 7. תוצאת תיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4. מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד האנגלי הוא, אולי במפתיע לפי המשחקים האחרונים, הארי קיין עם יחס של פי 3.5, לפני ראחים סטרלינג שזכה ליחס של פי 4.5 בלבד. בצד האוקראיני מוביל את הרשימה רומן ירמצ'וק עם יחס של פי 9.

הארי קיין חוגג. זכה ליחס טוב יותר מזה של סטרלינג (רויטרס)הארי קיין חוגג. זכה ליחס טוב יותר מזה של סטרלינג (רויטרס)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו