יום חמישי, 02.12.2021 שעה 11:16

מתבקש: הקרנה מיוחדת לחירשים וכבדי שמיעה

במהלך המשחק בו אנגליה ניצחה 0:2 את גרמניה, התקיימה הקרנה מיוחדת מטעם עמותת מעגלי שמע ובחסות MED-El, אשר הייתה מונגשת בשפת הסימנים ותמלול

1 תגובות |
ההקרנה המיוחדת (ליאל ברזני)
ההקרנה המיוחדת (ליאל ברזני)

נבחרת אנגליה גברה 0:2 אמש (שלישי) על נבחרת גרמניה והעפילה לרבע גמר יורו 2020. במהלך המשחק התקיימה הקרנה מיוחדת לחירשים וכבדי שמיעה מעמותת מעגלי שמע בחסות MED-El, אשר הייתה מונגשת בשפת הסימנים ותמלול, ואפשרה לכ-30 חירשים וכבדי שמיעה ליהנות מחוויית כדורגל מיוחדת במינה.

כמו כלל האנשים, גם חירשים וכבדי שמיעה רוצים ליהנות מחוויית צפייה בכדורגל ולכן, מעגלי שמע בשיתוף MED-El ביצעו הקרנה מיוחדת של המשחק הגדול. ניתן היה להרגיש את השאגות בוומבלי עם הגול של ראחים סטרלינג בדקה ה-75, בסיומו מחאו כפיים בשפת הסימנים. כמו כן, בדקה ה-80, ניתן היה לחוש באכזבה של הצופים בעקבות ההחמצה של תומאס מולר מנבחרת גרמניה. לסיום, בדקה ה-84, הארי קיין כבש את השער המסכם וחתם את עלייתה של אנגליה לרבע גמר- מה שמתקבל בהתרגשות עצומה בקרב הצופים.

הארי קיין חוגג (רויטרס)הארי קיין חוגג (רויטרס)

במהלך כל ההקרנה, נהנו המשתתפים מתמלול המשחק על מסך נפרד ותרגום לשפת הסימנים של צביה בורנשטיין. מנכ"לית עמותת מעגלי שמע, דנית דברה, אמרה: "משחקי היורו הם משחקים מכוננים בתרבות. חירשים וכבדי שמיעה רבים אוהבים כדורגל ומחכים לחגוג גם הם את האירוע המיוחד הזה. אני שמחה להעניק את האופציה של הנגשת המשחק לקהל שצמא לזה ובעיקר, לתת להם את האופציה ליהנות מהמשחק בצורה מונגשת כמו שאר האנשים”.

המותג הבינלאומי "IRONMAN" מגיע לישראל
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30