יום רביעי, 20.10.2021 שעה 12:09

מומחי הווינר קבעו: הולנד ובלגיה יעפילו לרבע

האורנג' יפגשו את צ'כיה ב-19:00 וקיבלו יחס של פי 1.45, למול 5.65 לניצחון צ'כי. במפגש המרתק ב-22:00, הבלגים עם יחס של 2.15 מול פי 3 לפורטוגזים

2 תגובות |
ממפיס דפאיי ורומלו לוקאקו (רויטרס)
ממפיס דפאיי ורומלו לוקאקו (רויטרס)

הערב (ראשון) תפגוש הולנד את צ'כיה ב-19:00 ובלגיה תשחק מול פורטוגל ב-22:00 בשלב שמינית הגמר של טורניר היורו במשחקים סופר מסקרנים. אתמול החל שלב שמינית הגמר עם ניצחון של דנמרק 0:4 על ווילס וניצחון של איטליה על אוסטריה 1:2 אחרי הארכה. 

במשחק שבין הולנד לצ'כיה, מעריכים מומחי הווינר שההולנדים הם אלו שצפויים לצאת עם הניצחון כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 1.45, למול ניצחונה של צ'כיה שמוערך ביחס של פי 5.65. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.70. 

שחקני נבחרת הולנד חוגגים, פייבוריטים ברורים במשחק מול צ'כיה (רויטרס)שחקני נבחרת הולנד חוגגים, פייבוריטים ברורים במשחק מול צ'כיה (רויטרס)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד ההולנדי מוביל ממפיס דפאיי עם יחס של פי 4, אחריו דוניאל מאלן עם יחס של פי 5 ובמקום השלישי  ואוט וחהורסט עם יחס של פי 6. בצד השני, מי שמוביל את טבלת המבקיעים בצד הצ'כי הוא פטריק שיק, מלך שערי הנבחרת עם שלושה כאלה בטורניר עם יחס של פי 6.5, אחריו מאטיי וידרה עם יחס של פי 8 ובמקום השלישי תומאש סוצ'ק עם יחס של פי 9. 

ממפיס דפאיי, יכבוש ראשון? (רויטרס)ממפיס דפאיי, יכבוש ראשון? (רויטרס)

במשחק בין בלגיה לפורטוגל, מומחי ה-Winner מעריכים כי בלגיה היא זו שצפויה לעלות לשלב הבא כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 2.15, למול ניצחונה של פורטוגל שמוערך ביחס של פי 3. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 2.95. 

שחקני בלגיה, יחגגו גם הערב? (רויטרס)שחקני בלגיה, יחגגו גם הערב? (רויטרס)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד הבלגי מוביל רומולו לוקאקו עם יחס של פי 3.5, אחריו דריס מרטנס עם יחס של פי 5 ובמקום השלישי קוויון דה ברואנה עם יחס של פי 6. בצד השני, מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד הפורטוגלי הוא מלך שערי היורו עד כה עם חמישה שערים, כריסטיאנו רונאלדו, עם יחס של פי 3.5, אחריו דיוגו ז'וטה עם יחס של פי 6 ובמקום השלישי ברנרדו סילבה עם יחס של פי 7. 

מי ינצח בקרב הענקים: לוקאקו או רונאלדו?
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי