יום ראשון, 17.10.2021 שעה 03:40

קרן השקעות עומדת לרכוש 30% מאינטר

"אוקטרי קפיטל" האמריקאית תזרים 275 מיליון אירו לאלופת איטליה ותקטין את חובותיה. בתמורה תזכה לנתח בקבוצה ועשויה לרכוש אותה באופן מלא בעתיד

2 תגובות |
רומלו לוקאקו (רויטרס)
רומלו לוקאקו (רויטרס)

אינטר עומדת לסיים את אחת העונות הטובות ביותר שלה בשנים האחרונות, לאחר שהכחולים-שחורים הבטיחו את אליפות איטליה לראשונה מאז 2009/10. היום (רביעי) הקבוצה מקבלת חדשות טובות מכיוון נוסף, כאשר פורסם בבלומברג, מגזין הכלכלה האמריקאי, על מגעים בשלב מתקדם מאוד בין בעלי הקבוצה, סטיבן ז’אנג, לקרן ההשקעות האמריקאית הגדולה אוקטרי קפיטל.

במסגרת ההסכם, הקרן האמריקאית תזרים 275 מיליון אירו לנארזורי כדי לעזור עם משבר החובות של הקבוצה, שכרגע חייבת 283 מיליון אירו. מימון החירום ימנע את המשבר הכלכלי העתיד לבוא לקבוצה, ובמקביל יעניק לאוקטרי קפיטל 30% מהבעלות על אינטר, כאשר ה-70% הנותרים ישארו בידי ז’אנג וקבוצת סונונוג הסינית.

סטיבן ז'אנג (רויטרס)סטיבן ז'אנג (רויטרס)

כזכור, ז’אנג איבד חלק משמעותי מהונו בשל השפעות מגפת הקורונה ואף ביקש משחקני הקבוצה לוותר על שתי משכורות בניסיון להתמודד עם המשבר הפיננסי הקשה. סגן נשיא אינטר ושחקן העבר האגדי של המועדון, חאבייר זנטי, הודה בעצמו שהמועדון במצב כלכלי קשה. גורמים המקורבים לסיטואציה טענו כי העסקה עשויה להיות צעד ראשון לקראת בעלות מלאה של אוקטרי על אינטר.

5 השערים הגדולים במחזור ה-37 בסריה א'
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי