יום רביעי, 27.10.2021 שעה 16:58

ההשתלטות הסעודית על ניוקאסל נמצאת בספק גדול

בארגון הסחר העולמי פורסם דו"ח בו התגלה קשר בין חברה שמספקת שירותי צפייה פיראטיים בערב הסעודית, beoutQ, לנסיך בין סלמאן שרצה לרכוש את המועדון

1 תגובות |
משרדי ניוקאסל (רויטרס)
משרדי ניוקאסל (רויטרס)

השמועות בתקופה האחרונה גרסו שבעונה הבאה ניוקאסל תיאבק חזק בצמרת הפרמייר ליג, שכן ירכוש אותה מוחמד בין סלמאן, הנסיך הסעודי, ויממן קנייה של כוכבים רבים. יחד עם זאת, באנגליה פרסמו היום (שלישי) שהרכישה האפשרית והשנויה במחלוקת של הקבוצה על ידי הסעודי נמצאת בספק כי לפי דו”ח של ארגון הסחר העולמי, בערב הסעודית משתמשים בשירות סטרימינג פיראטי המציע גישה לא חוקית לאירועי הספורט השונים.

לפי הדיווח ב’גארדיאן’, בפרמייר ליג הגישו כתבי אישום נגד הסעודים במסגרת ההליך המשפטי שנעשה בנושא נגד חברת beoutQ הפיראטית מערב הסעודית. מוקדם יותר גם בפיפ”א, אופ”א, הליגה האנגלית, הספרדית ועוד ניסו לפתוח בהליך משפטי נגד החברה המדוברת על שידור משחקים בצורה לא חוקית, אבל לא פחות מ-9 משרדי עורכי דין דחו את הבקשות לטפל בתיק. 

11 הסקנדינבים הכי גדולים ששיחקו בלה ליגה

אותן התפתחויות אחרונות מעלות סימני שאלה רבים בנוגע להשתלטות הסעודית שהסתמנה על ניוקאסל ורכישת 80 אחוז ממניות הקבוצה. למוחמד בין סלמאן יש קשר לא ישיר אך ברור לחברת beoutQ המפוקפקת שמספקת את השירותים הפירטיים לתושבי ערב הסעודית.  

מוחמד בין סלמאן (רויטרס)מוחמד בין סלמאן (רויטרס)
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי