יום רביעי, 27.10.2021 שעה 16:04

זכיינית שידור קטארית: תחסמו את רכישת ניוקאסל

מאבק פוליטי בפרמייר ליג: חברת השידור 'beIN' שבסיסה נמצא בקטאר, שלחה מכתב להנהלת הליגה ולקבוצות בבקשה לבטל את רכישת המגפייז ע"י החברה הסעודית

0 תגובות |
שחקני ניוקאסל (רויטרס)
שחקני ניוקאסל (רויטרס)

מאבקים פוליטיים בין קטאר לערב הסעודית בליגה אנגלית. בימים האחרונים אפשרות רכישת ניוקאסל על ידי חברה סעודית ב-300 מיליון פאונד עוררה סערה עצומה בכל רחבי הממלכה, וזכיינית השידור ‘beIN’, שבסיסה נמצאה בקטאר, ומשדרת את משחקי הפרמייר ליג שלחה מכתב נוקב להנהלת הליגה ולכל 20 הקבוצות המשתתפות בה, ובו היא מבקשת לחסום ככל שניתן את קיומה של העסקה כדי למנוע מהסעודים לרכוש קבוצה נוספת בליגה.

במכתב נטען כי הסעודים מעורבים בפעילות לא חוקית במשחקים בליגה האנגלית, ובעלותם על אחת הקבוצות פוגעת בערך הזכויות הבסיסיות ובעתיד הליגה. עוד נכתב: “הסכנה בשליטה סעודית על אחת מקבוצות הפרמייר ליג אסורה לעבור לסדר היום, ההשפעה שלהם עלולה לפגוע בליגה, בשחקנים, בזכייניות השידור ובכדורגל בכלל”.

כזכור, בפרמייר ליג כבר קיימת קבוצה בבעלות סעודית. הנסיך עבדולה ביד מוסעד רכש את שפילד יונייטד בשנת 2019 והפך לסעודי הראשון שמחזיק בקבוצה מהליגה הראשונה באנגליה, ונראה שלמרות כל ההתנגדויות, ניוקאסל תצטרף לרשימה המצומצמת הזו.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי