יום שני, 08.08.2022 שעה 13:19

סיוע מיוחד: צפו במוריניו מתנדב למען הקהילה

מאמן טוטנהאם מנצל את השבתת הכדורגל לטובת מעשים טובים ועוזר בחלוקת מזון לנזקקים ומבודדי קורונה באנגליה. גם ורטונגן ואלדרווירלד מסייעים בדרכם

|
ספורט (מערכת ONE)
ספורט (מערכת ONE)

הקורונה ממשיכה לפגוע בכל פינה בעולם, בין היתר גם בעולם הספורט, אבל בתקופות הקשות הללו נבחנים הטוב האנושי והעזרה לזולת. ז’וזה מוריניו בהיותו אדם מוחצן ודמות מעוררת מחלוקת בעולם הכדורגל, מנצל את הימים הקשים הללו כדי לעשות טוב באנגליה ומסייע בחלוקת מוצרים בשם עמותות סיוע לנזקקים, קשישים ולמבודדי הקורונה.

מאמן טוטנהאם שמתנדב ב-”AGE UK” וב-”אהבה במפתן ביתך” באנפילד, שכונה הצמודה למתחם האימונים של טוטנהאם, מסייע בהרכבת סלי מזון ובשילוחם לאלו הצריכים זאת בקהילה: “אני כאן כדי לעזור לעמותות הללו וכל אחד יכול לתרום מזון, כסף או כל פרט חיוני”, הסביר מוריניו בוידאו מיוחד.

מוריניו עוזר לקשישים בזמן המשבר תודה

כמה משחקניו של “המיוחד” התורמים גם הם מזמנם לטובת הקהילה ולסייע עם סלי המזון, ביניהם טובי אלדרווירלד, שתרם טאבלטים חכמים לבתי החולים לסיוע בטיפול בחולי הקורונה השוכבים במיטות המבודדות, שכך יוכלו ליצור קשר עם משפחותיהם וחבריהם.

אחד מכוכבי התרנגולים יאן ורטונגן מנסה להעלות את המודעות לחשיבות הבידוד וקורא לקנוס בחומרה את כל מי שמפר את ההנחיות הללו: “צריך לקנוס את כל מי שלא מכבד את עמצעי הזהירות הללו ולתת את מה שייצבר לאחיות, הרופאים והעובדים החיוניים בבתי החולים”

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו