יום רביעי, 06.07.2022 שעה 10:20

תושב אנגליה מואשם שהטריד את בן חיים בטוויטר

מתיו סמית' בן ה-33 יעמוד בפני שופטים בעקבות הודעה פוגענית ששלח לבלם פורטסמות' לשעבר. התובע בתיק: "העמדתו לדין היא אינטרס ציבורי"

|
טל בן חיים. הודעה פוגענית בטוויטר (חגי ניזרי)
טל בן חיים. הודעה פוגענית בטוויטר (חגי ניזרי)

תושב אנדובר שבאנגליה הואשם בשליחת הודעה פוגענית לבלם פורטסמות' לשעבר, טל בן חיים, דרך הרשת החברתית "טוויטר". ההודעה נשלחה מוקדם יותר החודש, עוד לפני שבן חיים חתם על העסקה המשחררת אותו מהמועדון שנתון בקשיים כלכליים.

מי שנאשם בהטרדה של בלם נבחרת ישראל הוא מתיו סמית' בן ה-33, תחת הסעיף "שימוש לא הולם ברשת תקשורת אלקטרונית ציבורית". סמית' הואשם בעבר בעבירה דומה.

התובע בתיק, סטייסי טרנר, הסביר: "הנאשם הפר סעיף של חוק משנת 2003. האישום הזה מגיע אחרי פרסום של הודעה מעליבה בטוויטר שכוונה נגד שחקן כדורגל מקצועי. במהלך הזמן הזה היה השחקן בפורטסמות'".

"אנחנו מתחשבים בכל הראיות שיש לנו מהמשטרה ולוקחים אותן בזהירות", המשיך טרנר. "אנחנו מרוצים שיש לנו מספיק ראיות. זהו אינטרס ציבורי להעמיד לדין את סמית' על העבירה הזו". ב-27 בספטמבר יעמוד סמית' לדין בפני השופטים בעירו אנדובר.

טל בן חיים במדי פורטסמות´ (GettyImages)
טל בן חיים במדי פורטסמות´ (GettyImages)
 

בן חיים עדיין לא מצא מועדון לשחק בו בעונת המשחקים שנפתחת בימים אלו. הבלם בן ה-30 ששיחק בעבר בצ'לסי, במנצ'סטר סיטי ובבולטון מחפש קבוצה חדשה מאז שסיים את דרכו בפורטסמות'.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו