יום רביעי, 08.12.2021 שעה 06:35

קינן הושאל לבריסטול סיטי: רוצה להוכיח את עצמי

פרסום ראשון: הבלם שלא זכה לדקות בקרדיף עובר לקבוצה מהמקום ה-21 בליגת המשנה. סוכנו גלעד קצב: "המעבר הוא גם בשל רצונו לשחק בנבחרת"

49 תגובות |
דקל קינן. עובר לתחנה הרביעית באי הבריטי
דקל קינן. עובר לתחנה הרביעית באי הבריטי

בלם נבחרת ישראל, דקל קינן, עובר לתחנה הרביעית שלו באי הבריטי אחרי שחתם הערב (חמישי) על השאלה עד תום העונה בבריסטול סיטי מליגת המשנה האנגלית. כך נודע לראשונה ל-ONE.

קינן אמר:  "אני תמיד שואף לשחק והמצב בקרדיף כבר ברור שלא איפשר את זה. אני הולך למקום עם מטרה ושאיפה ויש לי הרבה רצון להוכיח. עכשיו זה הזמן לשחק ופחות לדבר".

הבלם, שהבין שמקומו בקרדיף הוא כשחקן אימונים בלבד מאז חזר מתקופת ההשאלה הקצרה בקריסטל פאלאס, פזל למעבר עוד לפני תום מועד ההשאלות בליגה השנייה והצליח לעשות זאת. הקבוצה, שנלחמת על חייה בליגה, נמצאת במקום ה-21 עם 38 נקודות אחרי 38 משחקים והיא חיפשה תקופה ארוכה אחר בלם.

השידוך עם קינן הגיע באמצעות סוכניו של שחקן נברחת ישראל, ביניהם גלעד קצב, אשר אישר את הידיעה. קצב אמר: "אנחנו שמחים שמצאנו קבוצה שדקל יישחק בה עד סוף העונה. המטרה הייתה להישאר באירופה, בעיקר באנגליה. חלק גדול מהמעבר זה בגלל הרצון של דקל לשחק בנבחרת".

זו תחנתו הרביעית בסה"כ של קינן באנגליה מאז הגיע לבלקפול בתחילת עונת 2010/2011. במהלך העונה עבר לשחק בקרדיף שם כמעט ועלה עמה ליגה כשחקן פותח. בתחילת העונה הנוכחית, עם מינויו של המאמן החדש, נדחק הבלם לסוף הסגל ועבר במהלך העונה הזו בהשאלה לקריסטל פאלאס.

דקל קינן במדי קריסטל פאלאס. ינסה לעזור לבריסטול לשרוד
דקל קינן במדי קריסטל פאלאס. ינסה לעזור לבריסטול לשרוד
 

את הקבוצה מאמן דירק מקינס שאימן את סט. ג'ונסטון מהליגה הסקוטית בעונה שעברה. שחקן העבר הסקוטי בן ה-40 שיחק בין היתר בריינג'רס, טולוז, ווסט ברומיץ' ודנדי יונייטד.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30