יום שישי, 21.01.2022 שעה 01:26

מאור מליקסון מועמד לשחקן השנה ולנבחרת העונה

בפולין מחלקים פרסים לנבחרי 2011, קשר ויסלה ודודו ביטון בין המועמדים ל-11 של השנה, מליקסון גם בקטגוריית התגלית. שריקי יחזור לגורניק ז'אבז'ה?

19 תגובות |
מליקסון וביטון. השתלטו על פולין (Sport.pl)
מליקסון וביטון. השתלטו על פולין (Sport.pl)

שחקנה של ויסלה קראקוב, מאור מליקסון, מועמד לשלושה תארים אישיים של ההתאחדות הפולנית בשנת 2011. מליקסון מועמד בשלוש קטגוריות: השחקן הטוב ביותר, התגלית, וה-11 של העונה יחד עם חברו לקבוצה, החלוץ, דודו ביטון.

אגב, מליקסון מחזיק כבר בתואר תגלית העונה של הליגה לעונת 2010/2011 כשהגיע אשתקד עם סיום פגרת החורף לאלופה הפולנית וסחף אותה לאליפות עם ארבעה שערים וארבעה בישולים. הזוכים יוכרזו ב-9 בינואר על ידי ההתאחדות ומליקסון הוא כמובן הישראלי הראשון שמועמד לתארים האלו בפולין.

הקשר היה הישראלי הראשון ששיחק בפולין, נכון לעונה שעברה, אך מאז התעצבה לה מושבה פולנית גדולה כשהרבה קבוצות בליגה ניסו לשחזר את ההצלחה של ויסלה קראקוב עם מספר 5 שלה. דודו ביטון, לירן כהן, תמיר כחלון, משה אוחיון וכן עידן שריקי היו חלק מהמושבה החדשה, חלק הצליחו יותר, חלק פחות.

אגב, בימים האחרונים מתפרסם כי קבוצתו של שריקי, גורניק ז'אבז'ה, רוצה להחזירו מאשדוד אחרי שהוא בעצם מושאל ממנה לקבוצת עיר הנמל. שריקי לא ממש שיחק במחזורים הראשונים בפולין וניצל את ההזדמנות הראשונה לחזור לאשדוד מה שבינתיים מסתדר לא רע לשני הצדדים אך בז'אבז'ה, שמתקשה להבקיע, רוצים לנסות את החלוץ בתום פגרת החורף ופנו כבר לאשדוד בנושא.

עידן שריקי. יחזור לפולין בינואר? (האתר הרשמי של ז´אבז´ה)
עידן שריקי. יחזור לפולין בינואר? (האתר הרשמי של ז´אבז´ה)
 
            

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30