יום שני, 08.08.2022 שעה 08:09

דיווח: 20 אלף עשויים להיכנס לגמר הגביע האנגלי

במירור מפרסמים כי המשחק שייערך ב-1 באוגוסט באצטדיון וומבלי, עשוי להוות את הסנונית הראשונה לחזרת הקהל. התכנון: 10 אלף צופים לכל מחנה אוהדים

|
וומבלי במהלך גמר גביע הליגה בחודש מרץ (רויטרס)
וומבלי במהלך גמר גביע הליגה בחודש מרץ (רויטרס)

קבוצות הפרמייר ליג ממתינות לפתיחתה המחודשת של העונה שנקבעה ל-13 ביוני, השחקנים יעלו לדשא אל מול היציעים הריקים כדי להשלים את העונה. בהתאם להתפרצות הקשה של נגיף הקורונה באנגליה, עד לסיום העונה בליגה לא צפויים להיכנס אוהדים למגרשים, אך בגביע לעומת זאת, הסיפור שונה.

במירור מדווחים כי נשקל מתן אישור לכניסה של קהל לגמר המפעל השני בחשיבותו שמתוכנן להתקיים ב-1 באוגוסט באצטדיון וומבלי, אחרי סיום הליגה. על פי התוכנית, בהתאחדות מקווים שאם קצב ההדבקה ירד באופן דרסטי עד לתאריך המשחק, תתאפשר כניסה של 20 אלף צופים, 10 אלף לכל מחנה אוהדים. 

שחקני ליברפול שרים יומולדת שמח לג'רארד

היועצים הרפואיים של ההתאחדות טוענים שהאצטדיון המכיל 90 אלף מקומות יהווה מתחם מושלם לתוכנית, מהסיבה שהמארגנים יוכלו לבצע הפרדה בתוך היציעים וגם לווסת בקלות את כניסת הקהל תוך שמירה על תקנות הריחוק החברתי. 

כשהעונה באנגליה נעצרה בעקבות המגפה, הגביע הגיע לשלב רבע הגמר, במסגרתו שפילד יונייטד תפגוש את ארסנל, ניוקאסל את מנ’צסטר סיטי, נוריץ’ את מנצ’סטר יונייטד ולסטר את צ’לסי.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו