יום חמישי, 18.08.2022 שעה 19:48

"תגידו שזו אמת", "ידיים קדושות", "חצי דלוקס"

עיתוני איטליה וספרד בטירוף אחרי הניצחונות ברבע גמר היורו ולקראת הקרב בשלישי, האזורי שרו לספינאצולה במטוס. דה בראונה גילה: "שיחקתי עם קרע"

|
שערי העיתונים (טוויטר)
שערי העיתונים (טוויטר)

איטליה וספרד ייפגשו ביום שלישי ביורו הרביעי ברצף, והפעם זה יקרה בחצי הגמר אחרי ששתי הנבחרות רשמו אמש (שישי) ניצחונות גדולים ברבע הגמר. הספרדים עשו זאת במשחק המוקדם עם ניצחון בפנדלים על שווייץ אחרי 1:1 בתום 120 דקות, הודות להצגה של אונאי סימון בדו-קרב מהנקודה הלבנה, ואילו האיטלקים הרשימו עם 1:2 על נבחרת בלגיה שרבים ראו כמועמדת המובילה לזכייה בטורניר.

ביום שאחרי המשחקים, כותרות העיתונים בשתי המדינות העידו על הטירוף הגדול בעקבות הניצחונות ולקראת חצי הגמר הלוהט בין היריבות הגדולות. באיטליה, הכותרת של ה”קוריירה דלו ספורט” הכריזה “תגידו שזו אמת!” עם תמונת החגיגה של לורנצו אינסינייה אחרי השער השני, ב”טוטו ספורט” הכריזה הכותרת “את יפהפיה” עם תמונה של שחקני הנבחרת ואנשי הצוות בסיום המשחק וב”גאזטה דלו ספורט הלכו על “אולה איטליה” עם תמונה של שחקני הנבחרת חוגגים במהלכו.

אגב, באיטליה שחקני הנבחרת, שעלו לאחר הניצחון במינכן על טיסה ללונדון, שם ייערכו חצאי הגמר והגמר, עשו שחקני הנבחרת מחווה יפה למגן לאנדרו ספינאצולה, שנפצע במהלך המשחק מול בלגיה וכנראה קרע את גיד האכילס, כשהם שרו לכבודו במטוס בקטע שהוסרט וזכה להרבה תגובות אוהדות ברשתות החברתיות.

בספרד המוקד היה, מטבע הדברים, על אונאי סימון. ב”אס” הלכו על תמונה שלו מניף את ידו למעלה כשאספיליקואטה על גבו והכותרת “ידיים קדושות”, ואילו במונדו דפורטיבו שמו תמונה שלו חוגג עם הכותרת “חצי דלוקס”. במארקה הלכו על תמונה של שחקני ספרד רצים לחגוג אחרי הפנדל האחרון והכותרת “כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן”, ואילו ב”ספורט” הלכו על תמונה דומה של החגיגה אחרי סיום הדו-קרב והכותרת “לחצי”.

אגב, קווין דה בראונה, שפתח במשחקה של בלגיה מול איטליה במפתיע למרות שנפצע בשמינית הגמר מול פורטוגל והשלים 90 דקות, סיפר לאחר המשחק שהוא שיחק למרות שהוא סבל מקרע בשריר: “אני מודה לצוות הרפואי שעשה עבודה מדהימה כדי שאוכל לשחק לממרות שיש לי קרע ברצועת הקרסול”.

קווין דה בראונה מול לורנצו אינסינייה ומרקו וראטי (רויטרס)קווין דה בראונה מול לורנצו אינסינייה ומרקו וראטי (רויטרס)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו