לוח שידורים להדפסהגלריית תמונותשלב הנוקאאוטשלב הבתיםהאיצטדיוניםלוח משחקיםראשי

"לב יודע את העבודה, עכשיו השחקנים מוכנים"

נבחרת גרמניה מתכוננת לקראת המפגש הגורלי מול שבדיה ב-21:00: "הבעיה? צריך להופיע על המגרש. הכל עדיין אפשרי". מאור רחמני, שליח ONE למונדיאל

7 תגובות |
יואכים לב (רויטרס)
יואכים לב (רויטרס)

הביקור שלנו השבוע במחנה של נבחרת גרמניה במוסקבה שיקף בצורה הטובה ביותר את סף הלחץ של אלופת העולם. למסיבת העיתונאים שנקבעה לשעה 12:30 מנואל נוייר, קפטן המאנשאפט, איחר ב-50 דקות בדיוק. הסיבה, כזכור, אסיפת חירום קבוצתית קשה עם יואכים לב לאחר ההפסד המפתיע למקסיקו. לאחר המבוכה במחנה הגרמני, אחד מאנשי מחלקת הדוברות של ההתאחדות הגרמנית הסביר ל-ONE על האווירה, בהתייחס לאירוע החריג מבחינת הגרמנים, כאשר לא הסכים להתראיין לייחוס.

"יש עלינו לחץ גדול, אנחנו מקבלים הרבה ביקורות בגרמניה מאז המשחק", אמר ל-ONE. "כולם ציפו שננצח את מקסיקו שהיא נבחרת טובה. אבל אם אתה לא משחק את 'הכי טוב' שלך, קשה לנצח במונדיאל. זה פשוט. השיחה הארוכה עם השחקנים? לב יודע את העבודה. הוא איתנו 12 שנה, הוא בטוח בעצמו. עכשיו, אחרי השיחה, השחקנים עכשיו יודעים בדיוק מה הם צריכים לעשות. הם מקבלים פה תנאים מצוינים ברוסיה, זאת בטוח לא הבעיה של נבחרת גרמניה. הבעיה? צריך להופיע על המגרש. הפסדנו רק את המשחק הראשון, הכל עדיין אפשרי".

לקראת שבדיה: "ההפסד למקסיקו גרם לכך שאנחנו חייבים לנצח את שני המשחקים שנותרו לנו, מקווים שהוא השפיע לטובה ושכולם יגיעו מרוכזים וייראו טוב. עשינו תהליך מתבקש של הצערה כי כמה שחקנים פרשו אחרי הזכייה ב-2014, הצעירים הביאו לנו את גביע הקונפדרציות ועכשיו יש לנו דור חדש עם צעירים ביחד עם ותיקים". אגב, רק 9 שחקנים שהניפו את הגביע העולמי ב-2014 זומנו לסגל על ידי לב. לשם השוואה, ויסנטה דל בוסקה לקח 16 שחקנים שזכו במונדיאל 2010 לברזיל.

הביקורות על הסגל לפני המונדיאל: "אף אחד בתוך הנבחרת למשל לא שואל איפה לירוי סאנה או איפה משחק מרקו רויס ולמה הוא לא משחק יותר, למאמן יש את השיטה שלו. הביקורות על ההצבה של מנואל נוייר אחרי הפציעה ולא מארק אנדרה טר שטגן? כולנו ראינו מי השחקן הטוב ביותר במשחק מול מקסיקו. נוייר הוא נוייר, הוא הקפטן שלנו. הוא נראה טוב והוא הולך ומשתפר לקראת החלמה מלאה".

התנאים ברוסיה והמרחק מהתקשורת, על אף הקרבה בין מרכז התקשורת לחדרי השחקנים: "אנחנו במלון ואטוטינקי החדש, 400 מטרים מהחדרים של השחקנים במלון הישן, יש לנו יותר מ-100 חדרים לכל אנשי הצוות והעיתונאים קרובים מאוד, אבל הם לא יפגשו אף אחד מהנבחרת. לאף כלי תקשורת אין סיכוי לראות שחקן גרמני או איש צוות אחד ולו לרגע. רכבי הגולף שלנו עושים את העבודה ונוסעים מהר (צוחק). הברזילאים ישנים באותו מלון עם העיתונאים? אוקיי, זו הדרך הברזילאית, הם יותר פתוחים, אנחנו יותר קשוחים".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30