יום ראשון, 17.10.2021 שעה 21:28

בלאגן בפ.ס.ז': נבאס זועם על צירוף דונארומה

"מקרה קורטואה" בריאל מדריד חזר על עצמו: השוער הקוסטה-ריקני לא אוהב את זה שבקבוצה מביאים את האיטלקי המצוין ואף שקל לעזוב, אך מהר מאוד חזר בו

7 תגובות |
קיילור נבאס וג'אנלואיג'י דונארומה (רויטרס)
קיילור נבאס וג'אנלואיג'י דונארומה (רויטרס)

פאריס סן ז’רמן ממשיכה בבניית קבוצת הגלאקטיקוס השאפתנית שלה. אחרי שהציגה רשמית את סרחיו ראמוס ואשרף חכימי, כל העיניים נשואות אל ג’אנלואיג’י דונארומה. לפי ’לאקיפ’ הצרפתי, הגעתו של השוער לפ.ס.ז', שתהפוך לרשמית מיד לאחר היורו, הטילה פצצה בחדר ההלבשה בפאריס. קיילור נבאס, השוער הקוסטה-ריקני, זעם כששמע את החדשות על החתמתו של האיטלקי, עד כדי כך שהוא שקל לעזוב את הקבוצה.

ככל שחלף הזמן, התקררה דעתו, לאחר שהבין שלא יוכל למצוא מועדון שיעמוד בשכרו הנוכחי. כעת, נבאס נחוש להישאר במועדון ולהתחרות עם דונארומה, סיטואציה שאינה זרה לו. כבר בעונת 2018/19 חווה מצב זהה בריאל מדריד, עם הגעתו של טיבו קורטואה. לאחר שהבלגי הצטרף לסגל, נבאס שיחק רק במשחקי גביע המלך ובסיום העונה עזב את הקבוצה.

קיילור נבאס (רויטרס)קיילור נבאס (רויטרס)

כוונותיה של פ.ס.ז' עם דונארומה טרם ברורות. באיטליה עדיין יש ספקולציות לגבי השאלתו האפשרית לרומא, אם כי בצרפת די משוכנעים שהוא יבוא להישאר ולהילחם על התפקיד. התקשורת המקומית מחזקת את טענותיה בכך שבשנים האחרונות המועדון מעיר האורות דאג להחזיק שני שוערים בכירים בסגל – סיריגו וטראפ, טראפ ואראולה, וארואלה ובופון.

הארי האיום יוריד את הקוף מהגב?
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי