יום ראשון, 05.12.2021 שעה 02:55

ואן דייק ממריד את חבריו נגד מינוי ואן חאל

קפטן נבחרת הולנד ושחקנים בכירים נוספים זועמים על המינוי הצפוי של המאמן שצפוי לשוב לקדנציה שלישית. יפעלו לשינוי ההחלטה ורוצים את טן קאטה

1 תגובות |
וירג'יל ואן דייק (רויטרס)
וירג'יל ואן דייק (רויטרס)

לאחר פיטוריו של פרנק דה בור מנבחרת הולנד מי שצפוי לרשת את מקומו ולחזור מפרישה לקדנציה שלישית מאחורי הקווים בנבחרת האוראנג’ הוא לואיס ואן חאל. יחד עם זאת, נראה ששחקנים רבים בנבחרת ובראשם בלם ליברפול וקפטן הנבחרת וירג’יל ואן דייק מתנגדים בתוקף למינוי, זועמים על ההחלטה, ויפעלו על מנת לשנותה.

לפי דיווח ב’מירור’ האנגלי, בנוסף לוואן דייק גם הקפטן המשני ג’ורג’יניו ויינאלדום, יחד עם עוד מספר כוכבים גדולים, ציפו כי עוזר מאמן צ’לסי לשעבר הנק טן קאטה יעמוד מאחורי הקווים לאחר הכישלון ביורו האחרון. על אף רצון השחקנים, טן קאטה הוריד את מועמדותו לאחר ששמע שוואן חאל הוא המועמד המוביל למשרה היוקרתית.

ג'ורג'יניו ויינאלדום מתוסכל (רויטרס)ג'ורג'יניו ויינאלדום מתוסכל (רויטרס)

בכיר בנבחרת ההולנדית אמר: “מה ההישג המרשים שמחזיק ואן חאל? הוא פוטר משלוש המשרות האחרונות שלו במנצ’סטר יונייטד, באיירן מינכן וברצלונה”. כעת נראה שהכתומים נמצאים בצומת דרכים רצינית עליה יצטרכו להתגבר לאור הכישלונות האחרונים שלהם בטורנירים הגדולים, כאשר נראה שמרד פנימי הוא הדבר האחרון שהיו צריכים.  

פלורנטינו פרס מלכלך על אוזיל
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30