יום שישי, 20.05.2022 שעה 20:46

עקב פציעת פאטי: אופציית מוראטה חוזרת בבארסה

העברות: צ'אבי רוצה את חלוץ יובנטוס בכל זאת, וגם שחקן כנף בהשאלה. נאפולי הגישה הצעה לאייאקס על טגליאפיקו. וגם: השכר שמתכננת יובה לוולאחוביץ'

|
טגליאפיקו ומוראטה (רויטרס)
טגליאפיקו ומוראטה (רויטרס)

חלון ההעברות מתחמם לקראת הישורת האחרונה. שני שליש מהחלון כבר מאחורינו, עשהר ימים נותרו עד לסיומו, וכמדי יום אנחנו מרכזים את כל הדיווחים והעדכונים על השחקנים והקבוצות.

ספקולציות חמות

# בעקבות פציעתו הלא פשוטה של אנסו פאטי וכשלא ברור האם ישוב עוד לשחק העונה, ב’ספורט’ טוענים כי צ’אבי ביקש מהנהלת הקבוצה להתחזק בשני שחקני התקפה. אופציית אלברו מוראטה חוזרת, כך נטען, כשבנוסף המאמן מעוניין בשחקן כנף שיכול לשחק בשני האגפים. בני המקרים, בעקבות המשבר הכלכלי של בארסה, מדובר בשלב הזה בהשאלות עד לסיום העונה.

צ'אבי. רוצה חיזוק (La Liga)צ'אבי. רוצה חיזוק (La Liga)

# עוד ביובנטוס, במועדון מקווים שהעסקה עם דושאן ולאחוביץ’ אכן תצא לפועל. הגברת הזקנה מתכננת להציג לחלוץ שכר של 7 מיליון אירו לעונה, לעומת 800 אלף אירו שהוא מרוויח כעת בפיורנטינה.

# לאחר שהפך לשחקן חופשי זמן קצר אחרי האליפות בה זכה עם אתלטיקו מיניירו בברזיל, דייגו קוסטה עשוי להגיע ליעד חדש: קורינתיאנס. בשלב הזה עדיין אין סיכום בין הצדדים, אולם המגעים מתקדמים ולפי הפרסומים דבר שמונע את העסקה כרגע היא התעניינות גם מקבוצות באירופה בחלוץ הוותיק. 

דייגו קוסטה (רויטרס)דייגו קוסטה (רויטרס)

# תיאו הרננדס, שהפך לאחד השחקנים הדומיננטיים במילאן, נמצא על סף הארכת חוזהו במועדון עד 2026. השחקן עתיד להרוויח 3.5 מיליון אירו לעונה בהסכם החדש, לעומת 1.5 מיליון שהרוויח עד כה.

תיאו הרננדס (רויטרס)תיאו הרננדס (רויטרס)

# בראיין חיל עשוי לעזוב את טוטנהאם. הספרדי שלא מרבה לקבל קרדיט מאז הגיע, עשוי לצאת להשאלה עד לסיום העונה כדי לצבור דקות. בספרד נטען כי כמה קבוצות ספרדיות מעוניינות בו, וגם ניס הצרפתית. 

# המרוץ אחר ניקולאס טגליאפיקו נמשך. מגן אייאקס, שמעורר עניין רב בברצלונה, מקושר כעת גם לנאפולי שנחושה לצרפו וכבר הגישה להולנדים הצעה על סך 7 מיליון אירו עבורו. כל זאת בזמן שבארסה מתמהמהת.

# באיטליה מדווחים כי יובנטוס, שנמצאת במירוץ על ולאחוביץ’, מעוניינת גם בקשרה של בורוסיה מנשנגלדבאך, דניס זקאריה. השווייצרי מסיים חוזה בקיץ הקרוב, ובגרמניה יעדיפו לקבל עבורו תמורה לפני שיוכל לעזוב בחינם. מי שעשוי לפנות את מקומו בקישור הוא ארון רמזי שהגיע מארסנל לפני שנתיים וחצי. עדין בגברת הזקנה. שמועות בארץ המגף על כך שסוכנו של ארתור נמצא במגעים עם ארסנל.

בדקה ה-90: אינטר חזרה מפיגור מול ונציה
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב