יום ראשון, 17.10.2021 שעה 03:44

וידאל חגג אליפות, פיקה עקץ: משחק נגד הצולעים

קשר אינטר שחגג אליפות ורשם ציון דרך מרשים נעקץ על ידי חברו מתקופת ברצלונה ששאל: "ליגת האלופות… מתי?". הצ'יליאני הגיב: "הזכייה הבאה תהיה שלי"

2 תגובות |
ארתורו וידאל וג'רארד פיקה צוחקים (רויטרס)
ארתורו וידאל וג'רארד פיקה צוחקים (רויטרס)

אינטר שזכתה השבוע (ראשון) באליפות ה-19 בתולדותיה והראשונה שלה מזה 11 שנים, נמצאת באופוריה ובצדק. אחד מהשותפים המרכזיים בהצלחה הוא ארתורו וידאל, הגרזן של הנראזורי במרכז הקישור, שיצר לעצמו שם של קבלן זכיות בליגות המובילות באירופה.

הצ’יליאני של אינטר, שהתמוגג מאליפות בקבוצה נוספת, חגג ברשתות החברתיות כשפרסם פוסט באינסטגרם ובו מצוינות 12 האליפות בהן זכה ב-15 השנים האחרונות וכתב: "הרבה שנים, הרבה קולגות, מועדונים גדולים ואוהדים רבים. אסיר תודה לכל אחד מאלה שליוו אותי בכל הישג. ואני יודע שהסיפור עוד לא נגמר ... אנחנו רעבים לעוד", שיתף הקשר.

ארתורו וידאל (רויטרס)ארתורו וידאל (רויטרס)

מבין העוקבים הרבים שבירכו את וידאל על ההישג יוצא הדופן, היה עוקב אחד שקצת פחות התרשם מכך. ג’רארד פיקה, בלם ברצלונה וחברו של וידאל לשעבר בקבוצה הגיב: “כשאתה משחק נגד הצולעים...”

נראה שהספרדי הוותיק רמז לדעתו בנוגע לעליונות הליגה הספרדית על האיטלקית ולא ויתר על עקיצה נוספת כשצייץ: “ליגת האלופות… מתי?”. וידאל בן ה-33 שלמרות הישגיו הנאים בזירה המקומית עדיין לא הצליח לשים את ידיו על הגביע בעל האוזניים הגדולות לא נשאר חייב והגיב בחזרה: “הזכייה הבאה תהיה שלי”.

מילאנו בטירוף: שחקני ואוהדי אינטר חוגגים
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי